خانه / آخرین نوشته ها / سفر استانی شهبازی به فردیس: فرصت پرداختن به اختلاق و حاشیه نداریم

سفر استانی شهبازی به فردیس: فرصت پرداختن به اختلاق و حاشیه نداریم

آیین باور – مجالی برای حواشی نداریم، باید برای سربلندی کشور با قدرت گام برداریم.

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت:  فرصت و مجالی برای اختلاف و حواشی نداریم بلکه تمام هدف ما سربلندی میهن اسلامی است و باید با قدرت در این راستا گام برداریم.

دکتر شهبازی در مراسم بهره برداری از تصفیه خانه یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی سیمین دشت و در چهارمین سفر شهرستانی کاروان تدبیر و امید البرز در دهه مبارک فجر با اشاره به اینکه این ایام یادآور ایثارها و اتحاد ملت ایران است، افزود: این عوامل منجر به تحقق پیروزی انقلاب اسلامی با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی شد.

وی ادامه داد: برای پیروزی و ثبات انقلاب اسلامی، مردم سختی ها و مشقات فراوانی را متحمل شدند تا از آرمان های خود و نظام پشتیبانی کنند.

دکتر شهبازی با استناد به بخش هایی از تاریخ در خصوص دخالت مستقیم آمریکا و انگلیس در سرنوشت کشور، گفت: طی گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی، کشور با خوداتکایی، خودباوری و اعتماد به نفس اداره شده است.

وی افزود: پیش از انقلاب تولیدات کشور به صورت مستقیم و غیرمستقیم متکی به واردات از کشورهای بیگانه بود ولی اکنون با فشارها و تحریم های دشمنان، توانستیم به خودکفایی و استقلال در بخش های بسیاری از تولید برسیم.

استاندار البرز اضافه کرد: در دوره ۸ سال دفاع مقدس، دشمن با تمام قوای جنگی خود به نظام جمهوری اسلامی حمله کرد ولی اکنون به شکل نرم این تهاجم را ادامه می دهد.

وی گفت: در شرایط کنونی که فشارهای دشمنان مضاعف شده، اتحاد و انسجام مسئولان در سایه مودت و دوستی برای حل مشکلات مردم افزایش یافته است.

دکتر شهبازی افزود: در استان با توجه به منویات مقام معظم رهبری، متحد و منسجم و با تمام توان درصدد حل مشکلات مردم هستیم.

وی عنوان کرد: باید از موازی کاری، اقدامات جزیره ای و اختلافات شخصی پرهیز کنیم و با همدلی و هم افزایی به دنبال رشد و توسعه شهرستان ها و به تبع آن البرز باشیم.

استاندار البرز گفت: فرصت و مجالی برای اختلاف و حواشی نداریم بلکه تمام هدف ما سربلندی میهن اسلامی است و باید با قدرت در این راستا گام برداریم.

وی افزود: تمامی نگرش های مختلف در جمهوری اسلامی، فرصتی برای ایجاد رفاه، امنیت و آرامش مردم در کشور هستند چراکه همه ما از یک قانون و یک رهبر تبعیت می کنیم.

دکتر شهبازی خاطرنشان کرد: شرایط تحریم ها هم با اتحاد و همدلی پشت سر خواهیم گذاشت.

وی گفت: حضور فعال بخش مردمی در بخش های مختلف اقتصادی و سرمایه گذاری برای ایجاد بسترهای رونق تولید و اشتغال، گواه علاقمندی مردم برای رشد و توسعه کشور است.

استاندار البرز افزود: از پویایی و انسجام مردم انرژی می گیریم چراکه در عرصه های مختلف و برهه های حساس با حضور مشوقانه خود حماسه می آفرینند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

میلاد امام موسی کاظم(ع) مبارک باد

آفرینش، سوره ای از مهر اوبر لب هستی، تبسّم کاظم است مُصحف اخلاص و قاموس …

مسجد پیرزن / عجیب ترین مسجد ایران و جهان

چندى پیش در میانه صحن کبیر گوهرشاد، محوطه مربع مستطیلى بود از سنگ، با نرده …

دیدگاهتان را بنویسید