خانه / آخرین نوشته ها / استاندار البرز در ساوجبلاغ: کسی که منطق دارد با زبان تند، سخره و اتهام سخن نمی گوید

استاندار البرز در ساوجبلاغ: کسی که منطق دارد با زبان تند، سخره و اتهام سخن نمی گوید

آیین باور_ کسی که منطق دارد با زبان تند، سخره و اتهام سخن نمی گوید

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: کسی تند صحبت می کند و اتهام می زند  و مسئول و یا شهروندی را به سخره می گیرد نشان دهنده این موضوع است که زبان منطق ندارد و چنین شخصیتی می خواهد صحبت های خود با خشونت القا کند.

دکتر شهبازی در مراسم بهره برداری از سالن چند منظوره مدیریت بحران شهر هشتگرد که ظهر یکشنبه در روند برنامه های دهه مبارک فجر و در آخرین سفر شهرستانی کاروان تدبیر و امید  البرز به این مناسبت، با اشاره به آیاتی از قرآن کریم پیرامون درخواست حضرت موسی از خداوند، افزود: بر این اساس حضرت موسی از خداوند دل وسیع، صبر و زبان گویا درخواست کرد.

وی با گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س) ادامه داد: از خداوند تقاضا داریم ما را همانند سال ۵۷ در مسیر صداقت، بردباری، شجاعت، غیبت نکردن و با هم بودن ها رهنمون باشد.

دکتر شهبازی گفت: دولت تدبیر و امید و تمامی مسئولان رده های مختلف نظام خود را موظف می دانند که با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در تمامی حوزه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و… قدم برداریم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران ساله شد و در این دوران نظام استکبار شیطنت های فراوانی بر علیه نظام داشته، افزود: همواره رهبری بر همدلی، یکرنگ بودن و اتحاد برای خنثی کردن دسیسه های دشمنان تاکید داشته اند.

استاندار البرز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری پیش از انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال ۹۴ ، اضافه کرد: در این راستا مقام معظم رهبری فرمودند که حتی کسانی که نظام را باور ندارند پای صندوق های رای حاضر شوند و به عزت و سربلندی ایران بیاندیشند.

وی گفت: اکنون در استان البرز بخش خصوصی در عمران و آبادانی حوزه های مختلف جلودار بوده همچنین البرز در بسیاری از بخش های کشور پیشتاز و پررنگ ظاهر شده است.

دکتر شهبازی افزود: خرسندم در استانی زندگی می کنم و مسئولیت دارم که مردم خود را در توسعه و رشد و آبادانی خود را از سیستم مدیریتی جلوتر می دانند.

وی عنوان کرد: طی چهل از پیروزی انقلاب اسلامی در رشد علم، توسعه روستاها، فناوری، اقتصادی و… توفیقات ارزشمندی کسب کرده ایم.

استاندار البرز گفت: امید است با این سرعت طوفانی که رشد و توسعه کشور پیش می رود، استان البرز نیز در این مسیر با قدرت حرکت کند.

وی با اشاره به شهرستان ساوجبلاغ و اقدامات صورت گرفته در این حوزه، افزود: این شهرستان مسئولان خوبی در سطوح مختلف دارد.

دکتر شهبازی خاطرنشان کرد: شرایط حاکم در این شهرستان نشان از تبعیت از فرمان رهبری مبنی بر اتحاد و انسجام تمامی مسئولان در سطوح مختلف قوا در جهت حل مشکلات مردم، است.

وی گفت: با احیا جایگاه فرمانداران به آنها اختیار داده شده که با تمرکز و جدیت بیشتری نسبت به تسهیل در امور مردم و تصمیم گیری های به موقع اقدام کنند و البته نظارت کافی بر امور آنها نیز صورت می گیرد.

استاندار البرز افزود: فرمانداران با تشکیل کارگروه های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، احیای واحدهای نیمه فعال و غیرفعال را با اهتمام ویژه ای دنبال می کنند.

وی با تاکید بر ضرورت آرامش در گویش تمامی کسانی که در استان تریبون در اختیار دارند، ادامه داد: بر اساس آموزه های دینی حتی با دشمن نیز باید به نرمی سخن گفته شود.

دکتر شهبازی گفت: کسی تند صحبت می کند و اتهام می زند  و مسئول و یا شهروندی را به سخره می گیرد نشان دهنده این موضوع است که زبان منطق ندارد و چنین شخصیتی می خواهد صحبت های خود با خشونت القا کند.

استاندار البرز اضافه کرد: امید است با همین روند و با توجه به کارآمدی نظام بتوانیم به دور از حواشی اسباب رفاه و آرامش مردم باشیم.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

میلاد امام موسی کاظم(ع) مبارک باد

آفرینش، سوره ای از مهر اوبر لب هستی، تبسّم کاظم است مُصحف اخلاص و قاموس …

مسجد پیرزن / عجیب ترین مسجد ایران و جهان

چندى پیش در میانه صحن کبیر گوهرشاد، محوطه مربع مستطیلى بود از سنگ، با نرده …

دیدگاهتان را بنویسید