خانه / آخرین نوشته ها / معاون فرماندارکرج:مدیریت شهری در انتظار بهار نوروز آرایی می کند

معاون فرماندارکرج:مدیریت شهری در انتظار بهار نوروز آرایی می کند

آیین باور – معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری کرج گفت: در آستانه استقبال از بهار و نوروز، چهره شهر کرج، محور کرج – چالوس و تمامی معابر و گذرگاه های اصلی و ترانزیتی منتهی به شهرهای شهرستان کرج باید پاکسازی شود.
 « مهندس حسین شریف :کاظمی» با بیان این مطلب اظهار داشت: در آستانه نوروز ۹۸ و همزمان با شروع فصل بهارو  تحول طبیعت و زیبایی های خاص آن به رسم هر سال در کنار خانه تکانی ها، توسعه و زیباسازی فضای سبز شهری دستگاه های خدمات رسان به ویژه شهرداری ها، بخشداری ها، شوراهای اسلامی شهر و روستا، دهیاری ها در شهرستان کرج و همین طور سایر متولیان با برنامه ریزی و بکارگیری همه منابع و امکانات و ظرفیت های خود به پاکسازی مسیرها – حرایم و سایر نقاط شهری اهتمام ویژه ورزند.
وی افزود: از آنجایی که نوروز ریشه در فرهنگ و تمدن ایران کهن دارد و مبنای اعتقادی ما نیز در  فصل بهار و خیزش و رویش همزمان با طراوت دوباره طبیعت است، لذا شهر را هم باید به استقبال این تازگی و سرزندگی ببریم.
معاون هماهنگی امورعمرانی فرمانداری ویژه شهرستان کرج گفت:  مجموعه مدیریت شهری کرج با اهتمام ویژه ای نسبت به پاکسازی مسیرهای منتهی به اتوبان و راه های مواصلاتی در ورودی و خروجی شهر وارد میدان شود  تا به این ترتیب کرامت مسافران نوروزی و همین طور البرزنشینان نیز بجا آورده شود.
وی افزود: برای ترمیم ولکه گیری معابر شهری با وجود محدودیت اعتباری، قیر مورد نیاز به این منظور تامین گردد تا سطح معابر شهری و بعضا چاله هایی که بر سر تردد مسافران و مردم وجود دارد مورد بهسازی قرار گیرد.
مهندس شریف کاظمی گفت: تمام اهتمام و تلاش ما بر این است که نوروزی درخور شأن و شایسته البرزنشینان و مسافران نوروزی که میهمان این استان هستند، رقم زده شود.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

میلاد امام موسی کاظم(ع) مبارک باد

آفرینش، سوره ای از مهر اوبر لب هستی، تبسّم کاظم است مُصحف اخلاص و قاموس …

مسجد پیرزن / عجیب ترین مسجد ایران و جهان

چندى پیش در میانه صحن کبیر گوهرشاد، محوطه مربع مستطیلى بود از سنگ، با نرده …

دیدگاهتان را بنویسید