خانه / آخرین نوشته ها / مدیرکل منابع طبیعی البرز: حمایت نشویم، ریزگردها البرز را خالی از سکنه خواهند کرد

مدیرکل منابع طبیعی البرز: حمایت نشویم، ریزگردها البرز را خالی از سکنه خواهند کرد

آیین باور_درجنوب استان فاجعه ای در حال وقوع است؛ منابع طبیعی حمایت نشود و برنامه های مقابله با ریزگرد هابه موقع اجرا نشود؛ خالی از سکنه شدن استان دور از ذهن نیست.

دکتر فرضی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری استان البرز در آیین تجلیل از فعالان منتخب عرصه منابع طبیعی که صبح یکشنبه در سالن میلاد کرج برگزار شد از حضور دانش آموزان فعالان و دهیاران و همیاران طبیعت و انجمن صنفی مرتع داران قدر دانی کرد.

این مسئول ابراز تاسف کرد : شاید مردم ندانند چه فاجعه ای در جنوب استان برای  ریز گرد ها در حال وقوع است و اگر برنامه های منابع طبیعی حمایت نشود احتمال خالی از سکنه شدن استان البرز دور از ذهن نیست

فرضی گفت: همکاری پرسنل ما در کنار ما و برداشتن روکش دولتی به همدلی و اثر بخشی منتج شده و تاثیرات بیشتری بر ماموریت ها داشته است.
وی افزود: همراهی و مشارکت حداکثری مردم در منابع ملی در کنار ما به انجام درست تکالیفی منجر می شود که بر ضمه داریم.
فرضی با اشاره به سنت دیرینه کاشت درخت در آیین کهن ایرانی و دین اسلام گفت: پیرامون شهر ۳ میلیونی کرج اگر مولفه افزایش سرانه تنفس و فضای سبز درنظر گرفته نشود دیگر نمی توان زندگی کرد.
وی گفت: کسی هرگز فکر نمی کرد باغ شهر کرج روزهایی را ببیند که بنا بر آمار محیط زیست تعداد روزهای که با هوای پاک تجربه کرده بسیار کم است.
این مسئول ابراز تاسف کرد : شاید مردم ندانند چه فاجعه ای در جنوب استان و در ارتباط با  ریز گرد ها در حال وقوع است و اگر برنامه های منابع طبیعی حمایت نشود احتمال خالی از سکنه شدن استان البرز دور از ذهن نیست

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

میلاد امام موسی کاظم(ع) مبارک باد

آفرینش، سوره ای از مهر اوبر لب هستی، تبسّم کاظم است مُصحف اخلاص و قاموس …

مسجد پیرزن / عجیب ترین مسجد ایران و جهان

چندى پیش در میانه صحن کبیر گوهرشاد، محوطه مربع مستطیلى بود از سنگ، با نرده …

دیدگاهتان را بنویسید