خانه / آخرین نوشته ها / پوستر دومین جشنواره فرهنگی قرآنی رمضان رونمایی شد

پوستر دومین جشنواره فرهنگی قرآنی رمضان رونمایی شد

آیین باور- صبح امروز چهارشنبه پوستر دومین جشنواره فرهنگی ، قرآنی و هنری استان البرزبا حضور خبرنگاران حوزه فرهنگ وهنر در اداره کل فرهنگ و ارشاد استان رونمایی شد.

ناصرمقدم در این آیین ضمن معرفی برنامه های فرهنگی هنری درایام مبارک رمضان گفت: اگرچه جزء خوانی در صدا و سیما انجام می شود مردم علاقمند هستند در برنامه ها حضور پیدا کنند و ما تدارک دیده ایم فرصت حضور در برنامه های غنی فرهنگی مذهبی و هنری برای آنها فراهم شود.

وی افزود: برنامه های ماه مبارک رمضان در تکایا، مساجد و بقاع متبرکه از یک سو و برگزاری دومین جشنواره فرهنگی، هنری و قرآنی استان در٢ بخش نمایشگاهی و برگزاری نشست های تخصصی از جمله برنامه های طراحی شدهاست.
ناصر مقدم بخش کودکان و نوجوانان، صنایع دستی، اقوام، ترویج فرهنگ اقوام ، عفاف و حجاب را از جمله فهرست موضوعی این جشنواره خ.اند و گفت: بخش نمایشگاهی در شهرستان های کرج ، فردیس، ساوجبلاغ و نظرآباد برگزار می شود.
برگزاری جشن رمضان ، محافل انس با قران، بزرگداشت چهره های قرآنی، نشست های تخصصی در حوزه علوم قرآنی ، رونمایی از آثار چاپ شده در حوزه قرآن وعترت و نمایشگاه هنرهای تجسمی با موضوع قرآن و عترت از دیگر برنامه های دومین جشنواره فرهنگی هنری و قرآنی استان البرز خواهد بود.
علاقمندان می توانند از ٢۴ لغایت ٣١ اردیبهشت ماه از ساعت ٢١الی ٢۴ در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و فرهنگسراهای دیگر شهرستان های استان شاهد این برنامه ها باشند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

میلاد امام موسی کاظم(ع) مبارک باد

آفرینش، سوره ای از مهر اوبر لب هستی، تبسّم کاظم است مُصحف اخلاص و قاموس …

مسجد پیرزن / عجیب ترین مسجد ایران و جهان

چندى پیش در میانه صحن کبیر گوهرشاد، محوطه مربع مستطیلى بود از سنگ، با نرده …

دیدگاهتان را بنویسید