خانه / آخرین نوشته ها / استاندار البرز: مردم امکانات اولیه نداشته باشند عدالت نیست مسئولان برخوردار شوند

استاندار البرز: مردم امکانات اولیه نداشته باشند عدالت نیست مسئولان برخوردار شوند

اگر مردم البرز از خدمات اولیه ای محروم شوند، عدالت اینست که مسئولان مربوطه نیز حق بهره برداری از آن امکانات را نداشته باشند در این راستا کارگروه ویژه بررسی وضعیت آبرسانی به روستاهای نظرآباد تشکیل می شود

نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اختلال در روند آبرسانی به برخی روستاهای نظرآباد گفت: این امر قابل توجیه نیست و اگر مردم روستاها و مناطق مختلف البرز از خدمات اولیه ای مانند آب شرب محروم شوند، مسئولان مربوطه نیز حق بهره برداری از آن امکان را ندارند تا بتوانند درک صحیحی از وضعیت مردم  و مشکلات آنها داشته باشند.

شهبازی در حاشیه حضور در نماز عبادی سیاسی جمعه نظرآباد با اشاره به تشکیل کارگروه ویژه برای حل مشکلات مردم نظرآباد، افزود: کمبود آب در این شهرستان و به خصوص روستاها با توجه به شرایط مطلوب بارندگی ها و سفره های زیرزمینی، پذیرفتنی نیست.

وی ادامه داد: این کارگروه به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز تشکیل می شود و باید وضعیت آبرسانی به مردم مورد بررسی قرار گیرد.

شهبازی گفت: تسریع در شناسایی و انسداد انشعابات غیرمجاز توسط مسئولان مربوطه به جد مورد انتظار است.

وی افزود: ماموریت اصلی فرماندار نظرآباد بررسی وضعیت آبرسانی به روستاهای این شهرستان و ارائه گزارش دقیق از این بررسی ها است.

استاندار البرز اضافه کرد: اگر مردم روستاهای البرز از خدمات اولیه مانند آب شرب محروم شوند، مسئول مربوطه نیز حق بهره برداری از آن امکانات را ندارد تا بتواند درک صحیحی از وضعیت مردم و مشکلات آنها داشته باشد زیرا این سیره ائمه اطهار و مبتنی بر خط مشی عدالت محور حکومت اسلامی است که تا مردم آسایش و آرامش ندارند، حاکم و مسوول آنها نیز نباید آسودگی خیال و آرامش را برای خود بخواهد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

مدیریت صحیح پسماندخشک اجرا می‌شود: پایان عمر چرخ دستی‌ها در کرج

معاون خدمات شهری شهرداری کرج: با هدف جلوگیری از ایجاد آلودگی، حفظ محیط زیست شهری …

اجرای ۳۵ پروژه آبخیزداری البرز از محل صندوق توسعه ملی

سال گذشته سهم پروژه های آبخیزداری کشور از محل صندوق توسعه ملی که به دستور …

دیدگاهتان را بنویسید