خانه / آخرین نوشته ها / شهبازی: پاسخگویی به افکار عمومی وظیفه اصلی مدیران استانداری است

شهبازی: پاسخگویی به افکار عمومی وظیفه اصلی مدیران استانداری است

استمرار سفرهای شهرستانی و بازدید از نقاط مختلف البرز به جد در دستور کار است. بستر برگزاری انتخابات با رعایت اصل بی طرفی و قانونمداری فراهم می شودمدیران و فرمانداران باید تمام وقت در حوزه مسئولیت خود حضور داشته باشند.

نماینده عالی دولت در استان البرز با تاکید بر موارد فوق گفت: سفرهای شهرستانی نیز به صورت مستمر و طبق برنامه ادامه خواهد داشت چراکه حضور در میان مردم، دیدار چهره به چهره با اقشار مختلف و بررسی میدانی اقدامات و برنامه های استان به طور قطع موثرتر واقع می شود.

شهبازی در جلسه شورای معاونین که با حضور معاونان، فرمانداران و مشاوران استاندار صبح شنبه تشکیل شد، با اشاره به انتخابات پیش رو، افزود: در انتخابات بر مدار اصل بی طرفی و قانونمداری، بستر لازم را برای فعالیت تمامی کاندیداها در چارچوب قانون فراهم می کنیم.

وی با تاکید بر ضرورت حضور تمام وقت و موثر مدیران و معاونان در حوزه مسئولیت خود، ادامه داد: این امر برای تسریع در ارائه خدمات به موقع به مردم و حل مشکلات و دغدغه های نقاط مختلف استان، بسیار حائز اهمیت است.

شهبازی گفت: استقرار مدیران و فرمانداران در حوزه مسئولیت و خدمتشان همراه با خانواده می تواند امر خدمات رسانی به مردم را به لحاظ کمی و کیفی ارتقا دهد.

وی افزود: پاسخگویی به افکار عمومی و پیگیری جدی روند تحقق طرح ها، برنامه ها و پروژه ها، وظیفه اصلی مدیران استانداری است.

استاندار البرز از معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی خواست که در راستای جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اسفند ماه امسال و ایجاد بستر امنی برای فعالیت تمامی کاندیداها در چارچوب قوانین و مقررات در راستای سیاست های اصل بیطرفی دولت تدبیر و امید اهتمام ویژه ای داشته باشد.

وی تهیه گزارش از اقدامات ۳ ماهه البرز در راستای شعار سال مبنی بر رونق تولید را مورد تاکید قرار داد و عنوان کرد: باید همچنان برنامه محور در مسیر تحقق شعار سال طبق منویات مقام معظم رهبری و برنامه های دولت تدبیر و امید گام برداریم.

شهبازی گفت: برنامه ریزی برای کاهش آسیب های اجتماعی با محوریت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و فرمانداران شهرستان های ۶ گانه البرز از اهم امور است.

وی از معاونان هماهنگی امور عمرانی و سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خواست که با حضور میدانی در نقاط مختلف استان، عملکردها و روند امور جاری شهرستان ها را رصد کنند.

استاندار البرز افزود: سفرهای شهرستانی نیز به صورت مستمر و طبق برنامه ادامه خواهد داشت چراکه حضور در میان مردم، دیدار چهره به چهره با اقشار مختلف و بررسی میدانی اقدامات و برنامه های استان به طور قطع موثرتر واقع می شود.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

مدیریت صحیح پسماندخشک اجرا می‌شود: پایان عمر چرخ دستی‌ها در کرج

معاون خدمات شهری شهرداری کرج: با هدف جلوگیری از ایجاد آلودگی، حفظ محیط زیست شهری …

اجرای ۳۵ پروژه آبخیزداری البرز از محل صندوق توسعه ملی

سال گذشته سهم پروژه های آبخیزداری کشور از محل صندوق توسعه ملی که به دستور …

دیدگاهتان را بنویسید