خانه / آخرین نوشته ها / شهردار کرج : کارگروه مشترک شهرداری و سازمان نظام پزشکی جهت رفع مشکلات درمانی شهر تشکیل شود

شهردار کرج : کارگروه مشترک شهرداری و سازمان نظام پزشکی جهت رفع مشکلات درمانی شهر تشکیل شود

قشر فرهیخته پزشکان را حمایت می کنیم .

پیشنهاد من “هتل بیمارستان” است

شهردار کرج در همایش بزرگ جامعه پزشکی استان البرز که در سازمان نظام پزشکی کرج برگزار شد؛ از آمادگی کامل این دستگاه با قشر فرهیخته پزشکان خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری آیین باور ، علی اصغر کمالی زاده گفت: اوایل حضورم در شهرداری کرج جلسه ای با اعضای سازمان نظام پزشکی استان داشتم . در آن نشست، مسائلی که جامعه پزشکی را در گیر کرده است مطرح  و قرار شد با برگزاری جلسات مداوم و مستمر این مشکلات را حل و فصل کنیم.

وی افزود: متاسفانه جلسات بعدی شاید به دلیل مشغله زیاد من یا عدم پیگیری از سوی نظام پزشکی؛ تشکیل نشد و این اتفاق خوب نیفتاد.

شهردار کرج گفت: خواهش می کنم کارگروهی متشکل از نمایندگان نظام پزشکی و شهرداری تشکیل شودکه با برگزاری جلسات منظم، تسهیلاتی را که درچهار چوب قانون وجود دارد و می توانیم برای این جامعه در نظر بگیریم، به عنوان خدمتگزار در اختیار شما قرار دهیم.

کمالی زاده گفت:  بی شک خارج از چهار چوب قانون کاری نمی توانیم انجام دهیم، در خصوص عوارض صنفی، بحث رای عمومی هیات دیوان وجود دارد، که درحکم رای مصوب مجلس است و ماهم تمکین می کنیم و چیزی خارج از این نمی توانیم از جامعه پزشکی دریافت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: می توانیم سایر مشکلاتی را که در این مجلس ذکر نشد، به صورت دقیق و کارشناسی در آن کارگروه مطرح کنیم و یک رابطه تعاملی بسیار خوب را بین جامعه پزشکی و حوزه مدیریت شهری داشته باشیم .

شهردار کرج با اشاره به اینکه در سایر مواردی هم که جامعه پزشکی پیگیر آن است همکاری خواهیم کرد افزود: ساخت بیمارستان ها، درمانگاه ها و موضوعی که من پیشنهاد دادم تحت عنوان “هتل بیمارستان ” و کمک به توریست سلامت ودرآمدزایی مناسب برای جامعه پزشکی و شهر ، حاضر به همکاری و ارائه هر گونه تسهیلات لازم هستیم.

کمالی زاده تصریح کرد: با توجه به اینکه خانم بیرانوند عضو شورای شهر کرج و رئیس کمیسیون خدمات شهری در این جلسه حضور دارند، به یقین  برنامه  شورای پنجم  هم این است که قشر فرهیخته پزشکان را  به صورت ویژه  ببیند و  مزایا و تسهیلاتی که در اختیار مدیریت شهری هست در اختیار این قشر قرار دهد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

کرج یخ می زند!پیش‌بینی کاهش ۱۰ درجه‌ای دما

سرپرست اداره کل مدیریت بحران البرز از ورود یک سامانه بارشی به استان خبر داد …

موبایل، اسکلت نسل‏های بعد را تغییر می‌دهد؟

سر خم شده و چشم‌‏های خیره به صفحه نمایش: میلیون‏ها نفر در سراسر جهان هر …

ورود گردشگر ممنوع!

حال ما بنی بشر خودخواه یک بار مصرف ! به هر وادی و روستا و شهری گذر کنیم تاثیرات آلوده کننده فرهنگی ، زیست محیطی بسیار جبران ناپذیری از از خود برجای می گذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید