خانه / آخرین نوشته ها / پویش ارتقای نشاط و سلامت زنان با ورزش در استان البرز برگزار می شود

پویش ارتقای نشاط و سلامت زنان با ورزش در استان البرز برگزار می شود

آیین باور- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز از برگزاری پویش ارتقای نشاط و سلامت زنان با ورزش در این استان خبر داد.
مریم اسماعیلی فرد با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری اظهار داشت: با توجه به نقش سلامت و نشاط زنان در ارتقای شاخص های سلامت و نشاط جامعه پویش ارتقاء سلامت زنان با ورزش در سراسر استان از ۱۰ لغایت ۱۶ آبان ماه برگزار می شود.
وی افزود: در قالب این پویش در راستای سیاست های دولت با همکاری اداره کل ورزش و جوانان، هیئت ورزشهای همگانی و دانشگاه علوم پزشکی استان برنامه های متنوعی جهت بهره مندی اقشار مختلف بانوان استان برنامه ریزی شده است.
اسماعیلی فرد با بیان اینکه انجام تست های غربالگری سلامت، آموزش حرکت های اصلاحی و مسابقات ورزشی از جمله برنامه ای این هفته خواهد بود، خاطر نشان کرد: امیدواریم با ارتقاء فرهنگ توجه به ورزش، بتوانیم بسترهای لازم به منظور سلامت و نشاط بانوان در طی سال جاری فراهم نمائیم.
به گفته وی پویش ارتقاء نشاط و سلامت ویژه بانوان شاغل مرکز استان روز سه شنبه مورخ ۱۴ آبانماه ۹۸ از ساعت ۸ لغایت ۱۰ در پارک بانوان کرج برگزار خواهد شد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

کرج یخ می زند!پیش‌بینی کاهش ۱۰ درجه‌ای دما

سرپرست اداره کل مدیریت بحران البرز از ورود یک سامانه بارشی به استان خبر داد …

موبایل، اسکلت نسل‏های بعد را تغییر می‌دهد؟

سر خم شده و چشم‌‏های خیره به صفحه نمایش: میلیون‏ها نفر در سراسر جهان هر …

ورود گردشگر ممنوع!

حال ما بنی بشر خودخواه یک بار مصرف ! به هر وادی و روستا و شهری گذر کنیم تاثیرات آلوده کننده فرهنگی ، زیست محیطی بسیار جبران ناپذیری از از خود برجای می گذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید