خانه / آخرین نوشته ها / سازمان جهاد کشاورزی استان البرزپیش قدم شد: انتصاب اولین بانوی مدیر

سازمان جهاد کشاورزی استان البرزپیش قدم شد: انتصاب اولین بانوی مدیر

آیین باور – لاله ضیائیان به عنوان اولین بانوی مدیر در دولت تدبیر و امید البرز به سمت مدیریت شیلات سازمان جهاد کشاورزی استان منتصب شد.

در این مراسم که با حضور ریاست سازمان ، معاونتها ، مدیران ، روسای ادارات و جمعی از تشکلها در سالن جلسات سازمان برگزار شد .مهندس موسوی ضمن اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری و شعار سال ۱۳۹۶ مبنی بر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و تقدیر و تشکر از مدیر سابق شیلات سازمان جهاد کشاورزی استان البرز گفت: تکالیفی در برنامه ششم برای توسعه بخش کشاورزی بر عهده سازمان جهاد کشاورزی استان گذاشته شده است که باید تلاش نمائیم با تمام توان و جدیت در اجرای این وظایف همت گماریم .

مدیرکل جهاد استان افزود : در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید و برنامه های ریاست محترم جمهور مبنی بر بکار گیری بانوان شایسته در پستهای مدیریتی  لاله ضیائیان به عنوان مدیر شیلات سازمان جهاد کشاورزی منصوب گردیده و ما امیدواریم بانوان مدیر سازمان جهاد کشاورزی با شایستگی و درایتی که از خود در مسائل مدیریتی نشان می دهند به عنوان الگو برای سایر بانوان باشند .
مهندس موسوی اظهار داشت : پی گیری طرحها و پروژه های نیمه تمام ، گسترش مباحث ترویجی و مکانیزاسیون در بخش آبزیان و بالا بردن سرانه مصرف آبزیان به عنوان غذای سالم و ارتباط بیشتر با مرکز شیلات ایران جهت جذب تسهیلات بیشتر برای تاسیس و راه اندازی مراکز جدید تولید، از جمله انتظاراتی است که امیدواریم مدیریت جدید به جد آنها را پیگیری و دنبال نماید.
در این مراسم مهندس علی میرجاوید مدیر سابق شیلات سازمان جهاد کشاورزی طی گزارشی به تشریح برنامه های این مدیریت در دوران تصدی و وضعیت فعلی آبزی پروری در استان پرداخت .

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از زحمات مهندس میر جاوید قدردانی گردید و حکم انتصاب لاله ضیائیان نیز به عنوان مدیر جدید شیلات استان تقدیم وی شد.
لازم به ذکر است در حال حاضر علاوه بر مدیر شیلات استان سه نفر از بانوان سازمان جهاد کشاورزی نیز به عنوان رئیس اداره مشغول به خدمت می باشند

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

مدیریت صحیح پسماندخشک اجرا می‌شود: پایان عمر چرخ دستی‌ها در کرج

معاون خدمات شهری شهرداری کرج: با هدف جلوگیری از ایجاد آلودگی، حفظ محیط زیست شهری …

اجرای ۳۵ پروژه آبخیزداری البرز از محل صندوق توسعه ملی

سال گذشته سهم پروژه های آبخیزداری کشور از محل صندوق توسعه ملی که به دستور …

دیدگاهتان را بنویسید