خانه / آخرین نوشته ها / فرمانده انتظامی استان البرز: تعالی رفتار سازمانی برای ارتباط با رسانه انجام شده است

فرمانده انتظامی استان البرز: تعالی رفتار سازمانی برای ارتباط با رسانه انجام شده است

آیین باور – مدیرمسئولان و سرپرستان رسانه های البرز عصرامروز سه شنبه با سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز دیدار کردند. 

سردار محمدی هدف از این نشست را ایجاد تعامل بیشتر با اصحاب رسانه و پل ارتباطی بیشتر با مردم و مخاطبان رسانه ها اعلام کرد و افزود: در راه ایجاد این راه ارتباطی و تعامل رسانه یک دهه تلاش شده و تعالی رفتارسازمانی پرسنل نیروی انتظامی و مطبوعات آموزش داده شده است .

وی گفت: با هدف تبادل نقطه نظرات اهالی رسانه به عنوان کارشناسان اجتماعی به دنبال ایجاد ارتباط قانونمند ،نظام مند و تعریف شده پلیس و خبرنگاران هستیم. برای ایجاد احساس امنیت در مردم باید اخبار سریع و صحیح در اختیار مردم قرار گیرد و به همین منظور رابطان رسانه ای آموزش دیده را در این راستا به خدمت گرفته ایم .

سردار محمدیان تصریح کرد: برخورد خوب پرسنل پلیس با مردم حتی در صورتی که حق آنها احقاق نشود احساس بهتری را در ایشان بوجود خواهد آورد. تقویت مجموعه اطلاع رسانی در راستای آگاه سازی مردم توسط رسانه صورت گرفته است .

وی تاکید کرد: جای خالی استان البرز در بخش اطلاع رسانی اخبار پلیس باید پر شود و آموزش شهروندی به مردم که قربانیان اصلی جرائم هستند یکی از مهمترین برنامه ها و اهداف پلیس است و مجرمان را ناکام خواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان البرز تاکید کرد: فرهنگ سازی در خصوص نظم بخشی به ترافیک و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی به زودی با همکاری رسانه ها آغاز خواهد شد و امیدواریم به سمتی برویم که البرز به شهری نمونه در رعایت قوانین راهنمایی تبدیل شود.

وی همچنین با اشاره به نیاز دستگاه انتظامی به مشاوران متخصص در این رابطه گفت: از همه مدیران دستگاه های خود خواسته ایم آن دسته از کارکنانی را که تحصیلات عالیه در رشته های خاص دارند و صاحب قلم نیز هستند به کارگیرند تا در ستون های آموزش حقوقی و یادداشت های تخصصی در رسانه ها به مردم اطلاعات و آموزش بدهند.

اشاره به موضوع خیرین امنیت ساز از دیگر مسائل مطروحه در این جلسه بود که نیازمندی امنیت جامعه و عقب ماندگی زیاد در این زمینه را جبران خواهد کرد.

 

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

آب بان، از راه رسید قدر آب را بیشتر بدانیم

آیین باور- در فرهنگ و تاریخ ملت ایران هر ماه و روزهایی از آن دارای …

زنگ هشدار کی به صدا در خواهد آمد؟ سالانه ۱۲ هزار دانش آموز به البرز اضافه می شود

آیین باور- بنا بر اعلام رسمی استاندار البرز سالانه ۱۲ هزار دانش آموز به البرز …

رئیس انجمن خوشنویسان : البرز خاستگاه خوشنویسی معاصر کشور است

بزرگترین خوشنویس خط شکسته درویش عبدالمجید طالقانی که همچون میرعماد بزرگ در خط نستعلیق در خط شکسته ی نستعلیق از اواخر دوره صفوی تاکنون پرتو افشانی میکند نیز اهل روستای مهران طالقان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید