خانه / آخرین نوشته ها / مدیرکل مدیریت بحران البرز: ۶۵ درصد آلودگی هوای استان البرز مربوط به خودروها است

مدیرکل مدیریت بحران البرز: ۶۵ درصد آلودگی هوای استان البرز مربوط به خودروها است

آیین باور – زیرساخت های مدیریت بحران تقویت می شود. نوسازی و تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی در البرز ضروری است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: یکی از مهمترین محورهای مدیریت بحران، ایجاد مکان های اسکان اضطراری، تهیه و تجهیز سالن های چندمنظوره مدیریت بحران و همچنین ایجاد پد بالگرد است که مسئولان مربوطه باید برای این امر تدابیر لازم را اتخاذ کنند.
مهدی مهرور در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان با اشاره به ضرورت اتخاذ تدابیر لازم برای پیشگیری از خسارات و حوادث ناشی از بحران های طبیعی افزود: بر این اساس برگزاری چنین جلساتی می تواند در جهت پیشبرد اهداف اهمیت بسزایی داشته باشد.
وی ادامه داد: تشکیل ستادهای بحران با حضور شهرداران و کارگروه های زیرمجموعه به صورت ماهانه و مستمر مورد تاکید بوده و این امر در شهرستان ها نیز به ریاست فرمانداران تحقق می یابد.
مهرور گفت: در این نشست ها شرح وظایف ادارات، سازمان ها، شهرداری ها و تمامی دستگاه های خدماتی و امدادی مشخص شده و پیگیری لازم در جهت رفع مشکلات و موانع و تامین نیاز های ضروری در مواقع بحران صورت می گیرد.
وی افزود: یکی از مهمترین محورهای مطرح شده تهیه مکان های اسکان اضطراری، تهیه و تجهیز سالن های چندمنظوره مدیریت بحران و همچنین پد بالگرد بود که مسئولان مربوطه باید برای این امر تدابیر لازم را اتخاذ کنند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با اشاره به آلودگی هوا و مشکلات ناشی از آن اضافه کرد: ۶۵ درصد آلودگی هوای استان البرز مربوط به خودروها است که این معضل را می توان با ترویج فرهنگ استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی کاهش داد.
وی گفت: از شهرداری های استان انتظار می رود که در اسرع وقت نسبت به تجهیز و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی اقدام کنند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

میلاد امام موسی کاظم(ع) مبارک باد

آفرینش، سوره ای از مهر اوبر لب هستی، تبسّم کاظم است مُصحف اخلاص و قاموس …

مسجد پیرزن / عجیب ترین مسجد ایران و جهان

چندى پیش در میانه صحن کبیر گوهرشاد، محوطه مربع مستطیلى بود از سنگ، با نرده …

دیدگاهتان را بنویسید