خانه / آخرین نوشته ها / شمشک دیزین همچنان در دسترس نخواهد بود /دیزین برف ندارد

شمشک دیزین همچنان در دسترس نخواهد بود /دیزین برف ندارد

آیین باور – بخشدار آسارا از فراهم شدن مقدمات لازم برای راه‌اندازی پیست دیزین خبر داد و گفت: این پیست برای شروع فعالیت به یک بارش برف دیگر نیاز دارد.

صادق کمالی در خصوص آخرین وضعیت مسیر شمشک به دیزین که مدتی است مسدود شده گفت: اصلاحات جاده آغاز شده بود که به پیمانکار واگذار شد اما به دلیل مسائل فنی راه در حین بهسازی ریزش کرد. پیمانکار جدید برای بهسازی مسیر شمشک-دیزین معرفی خواهد شد.

وی گفت: با توجه به آغاز فصل سرد و بارش برف در منطقه، امکان ادامه کار وجود ندارد و به همین دلیل مسیر شمشک-دیزین امسال به بهره‌برداری نمی‌رسد تا سال بعد مجدداً ادامه کار از سر گرفته شود.

بخشدار آسارا افزود: تا زمانی که این مسیر مسدود باشد به علت مسائل ترافیکی و دوری مسیر، استقبال از پیست دیزین به خصوص از سوی شهروندان تهرانی کمتر خواهد بود.

این مسئول در ادامه به آخرین وضعیت پیست دیزین هم اشاره و اعلام کرد: واگذاری پیست انجام شده و بارش‌های اخیر هم مقدمات لازم برای راه‌اندازی آن را فراهم کرده است اما هنوز میزان برف کم است و برای شروع کار به یک برف دیگر نیاز است و پس از بارش برف بعدی احتمالاً پیست دیزین راه‌اندازی خواهد شد.

گفتنی است شهریور امسال  مدیر ساخت و توسعه راه‌های البرز به گفته بود که  تلاش می‌کنیم عملیات بهسازی محور دیزین به شمشک قبل از شروع بارندگی‌ها به پایان برسد.

بهسازی این مسیر که دسترسی تهران به جاده چالوس را کوتاه‌تر می‌کند از تابستان سال ۹۶ آغاز شده است.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

میلاد امام موسی کاظم(ع) مبارک باد

آفرینش، سوره ای از مهر اوبر لب هستی، تبسّم کاظم است مُصحف اخلاص و قاموس …

مسجد پیرزن / عجیب ترین مسجد ایران و جهان

چندى پیش در میانه صحن کبیر گوهرشاد، محوطه مربع مستطیلى بود از سنگ، با نرده …

دیدگاهتان را بنویسید