???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / خبر / استاندار البرز: پیمانکار همت سرموعد به وعده وفا کند

استاندار البرز: پیمانکار همت سرموعد به وعده وفا کند

آیین باور – گزارش میدانی بازدید های مکرر استانداران در ادوار مختلف نشان می دهد با توجه به پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه همت در البر؛ این عملیات ملی باید به ایستگاه پایانی نزدیک شده باشد. موانع تکمیل پروژه همت رفع شده است پس پیمانکار پروژه همت باید به تعهد خود در موعد مقرر عمل کند زیرا پروژه های راه سازی البرز با سرعت در حال پیشرفت است.

نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه پروژه های راه سازی البرز با سرعت در حال پیشرفت است، گفت: بر اساس آخرین بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه همت، موانع تکمیل این راه برداشته شده و پیمانکار باید در موعد مقرر نسبت به اتمام کار اقدام کند.
شهبازی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران درحاشیه بازدید از پروژه ادامه همت با اشاره به تاکیدات رییس جمهوری مبنی بر ضرورت تسریع در بهره برداری از پروژه های راه سازی البرز و بویژه همت، افزود: پروژه های قابل توجهی در حوزه راه وشهرسازی البرز شاهد هستیم که در صورت اتمام نقش مهمی را در کاهش معضلات ترافیکی خواهند داشت.
وی ادامه داد: بر اساس تعهدات وزیر راه و شهرسازی در آخرین بازدید از پروژه همت، تحویل زمین، تمدید قرارداد پیمانکار، استقرار تجهیزات و برداشتن ترانشه های مسیر محقق شد و اکنون اقدامات خوبی صورت گرفته است.
شهبازی گفت: بر اساس زمانبندی اعلام شده از سوی وزیر راه و شهرسازی، مدیر عامل شرکت زیر ساخت راه های کشور و پیمانکار، همت تا پایان نیمه اول سال ۹۸ باید به بهره برداری برسد.
وی افزود: مشکلی سر آسفالت بخشی از قطعه دوم و قطعه سوم این پروژه وجود داشت که طی نشست امروز بررسی شده و دستور لازم برای حل آن صادر شد.
وی گفت: پروژه ۱۵۸کیلومتری چرمشهر -آبیک که ۵۳ کیلومتر آن در حوزه البرز به سرانجام رسیده، راه هشتگرد-طالقان، قطارشهری کرج-هشتگرد از جمله این پروژه ها به شمار می رود.
وی خاطرنشان کرد: کمربند شمالی کرج نیز در دستور کار شهرداری بود که به دلیل اهمیت، با پیگیری های صورت گرفته از اعتبارات ملی برخوردار شد، بر اساس این امر وزارت راه و شهرسازی در مرحله اول برای تکمیل پل بی ۱ و بی ۲ حدود ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار مصوب کرده است.
استاندار البرز گفت: همچنین تعدادی از معارضان نیز خواستار حق و حقوق خود بودند که دستورات لازم برای پیگیری داده شده است.
وی اضافه کرد: در تلاش برای زیر بار ترافیک رفتن این پروژه تا نیمه اول سال ۹۸هستیم.
اکنون پروژه ادامه همت از پیشرفت ۹۰٫۳درصد برخوردار شده در صورتی که در سال گذشته تا ۷۰ درصد پیشرفت داشت.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

اولین شهرک صنایع دستی در کرج ساخته می شود

آیین باور- فریدون محمدی مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز از توسعه مراکز نمایشگاهی و …

نقشه خطر پذیری البرز تدوین شد/ ۵۴ هزار واحد روی گسل واقع شده اند

آیین باور_ مدیران استان را از مخاطرات و بحران های طبیعی آگاه شدند و شیرهای …

رئیس کمیسیون عمران:بازنگری طرح تفصیلی مشکل دونقشه ای بودن ساخت و سازها را مرتفع می کند

آیین باور_ دبیر دوم و رئیس کمیسیون عمران، ترافیک و حمل و نقل شورای شهر …

دیدگاهتان را بنویسید