خانه / خبر / نخستین بانویی که پست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نظرآباد را بدست آورد

نخستین بانویی که پست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نظرآباد را بدست آورد

آیین باور – انتصاب اولین بانو در پست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در البرزمحقق شد. این اقدام شایسته استاندار البرز گامی موثر در راستای تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان در مناصب مدیریتی است.

فرماندار نظرآباد گفت: پیرو عقیده و توجه استاندار البرز، انتصاب بانوان شایسته را در پست های مدیریتی با باور راسخ دنبال می کنم.

محمدرضا فلاح نژاد در مراسم معارفه سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نظرآباد که ظهر سه شنبه در فرمانداری نظرآباد برگزار شد، افزود: حسن توجه استاندار البرز برای اعتماد به توانمندی های بانوان قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: استاندار البرز با نگاهی دقیق و حساسیتی ویژه به انتخاب و انتصاب افراد در مناصب مدیریتی استان می پردازند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز نیز در این مراسم گفت: اعتماد و باور استاندار البرز برای انتصاب ۲ بانو در پست های سرپرستی معاونت فرمانداری های نظرآباد و فردیس قابل تقدیر است.

مریم اسماعیلی فرد افزود: این انتصاب گامی مهم در مسیر تحقق وعده دولت مبنی بر تحقق سهم ۳۰ درصدی بانوان از مناصب مدیریتی است.

 وی عنوان کرد: پست مهم معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی در سالی که قرار است انتخابات برگزار شود، بسیار حائز اهمیت است که نشان از اعتماد به بانوان البرز دارد.

اسماعیلی فرد افزود: معتقد هستیم منعی برای نقش آفرینی مثبت زنان در جامعه اسلامی وجود ندارد.

این مسئول عنوان کرد: دکتر نظری بسیار شایسته هستند و دلیل انتخاب ایشان توانمندی و کارآیی است.

وی گفت: سرپرست جدید معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نظرآباد به طور حتم به گونه ای اقدام می کند که الگویی شایسته برای تمامی بانوان باشد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نظرآباد نیز در ادامه با قدردانی از حسن اعتماد و توجه استاندار البرز اضافه کرد: برنامه محور و منسجم در راستای نیل به آرمان های نظام و اهداف دولت تدبیر و امید حرکت خواهم کرد.

راضیه نظری گفت: باور استاندار البرز به توانمندی های بانوان بسیار ارزشمند است و امید دارم که با تلاش روز افزون پاسخگوی این اعتماد باشم.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

استاندار البرز: با اقدامی جهادی باید طرح انتقال زندان ها را محقق کنیم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با تاکید بر اینکه عمر مسئولیت ها کوتاه …

شهرداری کرج درباره پروژه میدان جمهوری نباید به مصوبه شورای شهر استناد کند

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: از آنجا که موضوع لایحه مصوب در شورا درباره …

به مناسبت روزجهانی نوزاد نارس: هجوم برای زایمان لاکچری سلاحی کشتارجمعی است

تاریخ 99/9/9 تنها یک عدد است و به خودی خود ارزش و تقدسی ندارد، ولی می تواند تیر قوی برای مرگ جمعی انسانها شود . به جرات می توانم بگویم این هجوم برای زایمان می تواند با شیب تند آمار مرگ را بالا ببرد. به خاطر کوتاهی یک بخشی از جامعه درصد زیادی از مردم صدمات جبران ناشدنی بخش سلامت و اقتصاد را متحمل شوند.

دیدگاهتان را بنویسید