خانه / ایرانگردی / ادامه زیرگذر مهرویلا(هاشمی رفسنجانی ) افتتاح شد

ادامه زیرگذر مهرویلا(هاشمی رفسنجانی ) افتتاح شد

آیین باور – راه عامل توسعه است اگر بخواهیم شهر مناسبی داشته باشیم باید به توسعه راه ها توجه ویژه کنیم.

علی اصغر کمالی زاده شهردار کرج؛ در آیین افتتاح ادامه زیرگذر آیت الله هاشمی گفت: کرج شهری پر تراکم است و بعد از تهران بالاترین میزان جمعیت را دارد برای اینکه بتوانیم شهری زیست پذیر داشته باشیم نیازمند راه های مناسب هستیم.

وی با اشاره به اینکه راه می تواند ارزش آفرینی و تولید ثروت کند، گفت: قطعا کلانشهرهایی که قیمت واحد زمین بالاتری دارند و به نوعی مردم در آن ثروت بالاتری دارند، شهرهایی هستند که راه های مناسب تری دارند.

شهردار کرج ارزش پروژه مذکور را ۵۰ میلیارد تومان ذکر و خاطرنشان کرد: فاز اول این پروژه با تلاش شورای چهارم به ثمر نشست و برای ادامه آن نیازمند تملک ۱۴ هکتار از پردیس دانشگاه تهران بودیم که به کمک داداستان، معاون دادستان و نماینده های کرج توانستیم این تملک را انجام دهیم و پروژه را به مرحله افتتاح برسانیم.

این مسئول همچنین به رد شدن پروژه از روی مترو اشاره کرد و گفت: با توجه به این مهم، دهنه ۶۰ متری پل بر روی مترو زدیم و بدون اینکه خط مترو تعطیل شود توانستیم کار را به سرانجام برسانیم.

شهردار کرج در ادامه با اشاره به بودجه دو هزار و ۸۰۰میلیاردی امسال شهرداری گفت: در بودجه ۹۸، ۴۰ درصد افزایش نسبت به سال گذشته داشتیم که  بخش عمده ای از آن به توسعه راه ها اختصاص داده می‌شود.

کمالی زاده ادامه داد: یکی از مصوبات شورای اسلای شهر کرج، ادامه گذر شرقی مهرشهر در ادامه پروژه آیت الله هاشمی تا بلوار دانش و بعد از آن تا بلوار مسیح پاکدل است و این اتقاق در حال انجام است و بعد از افتتاح ادامه زیرگذر مهرویلا این پروژه پیگیری می شود.

وی افزود: توافقات اولیه لازم با دانشگاه علامه طباطبایی، پردیس علوم دانشگاه تهران و وزارت جهاد صورت گرفته و امید است این پروژه را در سال جاری به سرانجام برسانیم.

شهردار کرج اضافه کرد: ادامه این پروژه به فرودگاه پیام متصل می شود و اتمام آن باعث توسعه محدوده جنوبی شهر خواهد شد.

کمالی زاده در ادامه به دیگر پروژه های در دست اقدام مجموعه مدیریت شهری کرج اشاره کرد و گفت: ادامه پروژه بلوار جمهوری شمالی تا کمربندی شمالی، ادامه بلوار خیابان رستاخیز و اتصال آن به کمربندی شمالی کرج، ادامه بلوار ولیعصر و تکمیل بلوار شهید ناصر بخت از جمله این پروژه ها است

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

فقدان تلخ خالق تصاویر طنز، حسن توفیق درگذشت

حسن توفیق» کاریکاتوریست پیشکسوت کشورمان در ۹۵ سالگی درگذشت.  «حسن توفیق» کاریکاتوریست و مدیرمسئول نشریه «توفیق» …

ناگفته های وزیر بهداشت از بستن حرم مطهر رضوی

وزیر بهداشت گفت: نمی دانید بر من چه سخت گذشت که بخواهیم حرم مطهر رضوی …

سلامت زاگرس سلامت ایران

یادداشت / دکتر سید محمد میرخانی پزشک عمومی پرده اول: اگرچه در روزهای اول به …

دیدگاهتان را بنویسید