خانه / ایرانگردی / مدیرکل ارشاد البرز: رسانه های دیجیتالی البرز رشد خوبی داشته است

مدیرکل ارشاد البرز: رسانه های دیجیتالی البرز رشد خوبی داشته است

ناصر مقدم در آیین افتتاحیه اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای البرز گفت: یکی از ظرفیتهای مهم این نمایشگاه شرکت کنندگان این حوزه در استان هستند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در آیین افتتاح این نمایشگاه ضمن بیان دستاوردها و فعالیتهای انجام شده در این حوزه خاطر نشان کرد: یکی از ظرفیتهای مهم این نمایشگاه شرکت کنندگان این حوزه در استان هستند چرا که ۹۰ درصد فعالان این عرصه در این نمایشگاه شرکت کرده اند و این نشان از ظرفیتهای خوب استان در حوزه رسانه های دیجیتال دارد.

وی افزود: مسئولان استانی باید قدم های بیشتری در این زمینه برداشته و زمینه رشد و توسعه هر چه بیشتر این امر در استان رقم بخورد تا دسترسی آسان مردم به آخرین دستاوردهای حوزه دیجیتال و بازی های رایانه ای فراهم شود.

مقدم ‌با بیان‌این که در ۸ بخش در این نمایشگاه به فعالیت می پردازیم گفت: نشر دیجیتال ، پایگاه های اینترنتی، نرم افزارهای تلفن همراه، عکاسی، بازی های رایانه ای، استار تاپ ها، برنامه نویسی، نشست ها و کارگاه ها، دیجیتال مارکتینگ، سایت نویسی و … از جمله برنامه ها و محور فعالیتهای این نمایشگاه است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، بیان کرد: در سال ۹۶ و ۹۷ در بخش بازی های رایانه ای، استان البرزعنوان برتررا در این زمینه به خود اختصاص داد و این نشان از استعدادهای بالقوه و بالفعل استان در این بخش است.خوشبختانه جهش خوبی در بخش رسانه های دیجیتال در استان بوجود آمده و این تحول سبب خواهد شد تا استان بتواند به بهترین نحو از این تحولات بهره مند شود.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

هر شهروند کرجی یک بازرس است/ مردم سرپیچی از مصوبات ستاد کرونا را به بازرسی گزارش دهند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج با بیان اینکه مردم باید الگوی خودمراقبتی را …

استاندار: بیش از پیش درصدد حل مشکلات معیشتی مردم و نظارت بر بازار باشیم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: فرمانداران و معاونان استانداری موظف به احصا مشکلات …

آمار مبتلایان به کرونا در البرز به شدت در حال افزایش است/ برخورد قانونی با اخلالگران سلامت

بیمارستان صحرایی و اردوگاه سلامت برای بستری مبتلایان به کرونا راه اندازی می شود. نظارت …

دیدگاهتان را بنویسید