خانه / صفحه نخست / به همت نظام پزشکی کرج برگزار شد: همایش بزرگ جامعه پزشکی البرز و مسئولین

به همت نظام پزشکی کرج برگزار شد: همایش بزرگ جامعه پزشکی البرز و مسئولین

آیین باور همایش بزرگ یکصد نفره مسئولین درمان استان البرز و مدیران شهری صبح یکشنبه ۲۰ مرداد ماه ۹۸ در سالن اجتماعات سازمان نظام پزشکی و به همت این ان جی اوی صنفی برگزار شد. هدف از برگزاری این نشست بررسی ابهامات ایجاد شده پیرامون الزام به استفاده از دستگاه کارتخوانی ویژه از سوی پزشکان جهت کنترل درآمدها بود که متاسفانه به دلیل عدم حضور نماینده مالیاتی کارشناس امور پزشکی و سلامت و اعزام نیروی جهت آموزش ثبت نام کارتخوان ! ایجاد نارضایتی کرد.قرار بودنمایندگانی که در زمینه بیمه های پزشکان اطلاعات داشته و می توانند پاسخگوی آنها باشند در جمع حضور یابند که متاسفانه اداره مالیات بدعهدی کرده و کارشناسان دیگری را فرستاد. از دیگر اهداف این نشست حضور مسئولین بیمه های خصوصی و دولتی جهت بررسی وضعیت پرداخت بدهی بیمه ها به پزشکان بود. دکتر کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیز در این مراسم به حضارمعرفی شد.

دکتر حقیقی رئیس سازمان نظام پزشکی کرج در این نشست گفت: بی شک مقوله سلامت جسمی و روانی جامعه که ارزشمندترین و تجزیه ناپذیرترین رکن توسعه پایدار درهزاره سوم است، درخط مقدم برنامه ریزی، روزآمدسازی، اعتماد سازی است و این مهم، مشارکت بین دستگاهی را می طلبد.
وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی به عنوان بازوی اجرایی وزارت بهداشت از یکسو و نظام پزشکی به عنوان بخش صنفی که شاید بیشترین برخورد نزدیک را با جامعه پر تعداد این صنف دارد از سوی دیگر، نقش اثر گذاری در برقراری موازنه نظم و برقراری امنیت خاطر پزشک و بیمار و درنهایت جامعه را برعهده دارند.
حقیقی گفت: نیک می دانیم برقراری نظم صنفی مطابق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی سرلوحه امور و بر همگان واجب است. اما آنچه اخیرا موجب نارضایتی همکاران جامعه بزرگ پزشکی را فراهم نموده است که زمینه ای در جهت فضا سازی و فرصت برای جو سازی فرصت طلبان ایجاد کرده است.
حقیقی در پایان اشاره کرد: این نشست به منظور هم اندیشی و همگرایی در فضایی همدلانه برگزار می شود و امید است پس از تبادل نظر و براساس خرد و منافع جمعی راهکار مناسبی را ترسیم نماییم.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

کرونا کرج را یک هفته تعطیل کرد

/مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شخصا در بیمارستان ها حضور یابند/ البرز همانند اسفند ماه سال …

سلیم نژاد متعهد شد: تهدیدی متوجه درختان بلوار جمهوری نیست / آقای رئیس شورا ما فراموش نمی کنیم

آیین باور : جناب سلیم نژاد مردم قول شمارا حقوقی می دانند و فراموش نمی …

استاندار اعلام کرد: اعمال محدودیت یکهفته ای / مردم رعایت نکنند تلفات البرز شدید می شود

شیب تند شیوع کرونا در البرز تداوم و استمرار دارد/دانشگاه علوم پزشکی البرز، روند نظارت …

دیدگاهتان را بنویسید