خانه / ایرانگردی / نخبه مهارتی استان البرز به مسابقات جهانی مهارت راه یافت

نخبه مهارتی استان البرز به مسابقات جهانی مهارت راه یافت

مهیار جباری نخبه مهارتی رشته راهکارهای نرم افزاری برای تجارت ، به مرحله تخصصی اردوی آماده سازی چهل و پنجمین دوره مسابقات جهانی مهارت _ کازان ۲۰۱۹ روسیه راه یافت.

تقی غیاثی تبار در مراسم بدرقه نخبه مهارتی استان البرز که روز سه شنبه بیست و دوم مردادماه جاری در سالن جلسات اداره کل برگزار شد ، ضمن تبریک به این مهارت آموخته البرزی ، خانواده و پروسکه مهدوی مربی زحمتکش ایشان ، برای وی آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز تصریح کرد: این مسابقات هردوسال یکبار به میزبانی یکی از کشورهای عضو سازمان جهانی مهارت برگزار می شود که چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت در شهر کازان کشور روسیه از سی و یکم مردادماه لغایت پنجم شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
وی بیان داشت: در این دوره از مسابقات بیش از ۱ هزار و ۶۰۰ رقابت کننده از حدود ۶۰ کشور در ۵۶ رشته مهارتی به رقابت می پردازند

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

اختلال و قطعی ۳ ساعته در اینترنت ثابت البرز

اینترنت ثابت شبکه مخابرات مشترکین استان البرز یکشنبه ۲۲ تیر به مدت ۳ ساعت با …

بررسی دوباره تردد زوج و فرد خودروها در کرج

با توجه به برخی اعتراضات به کارشناسی بودن یا نبودن این تصمیم و تاثیر آن در کاهش تردد و کاهش یا افزایش امکان ابتلا به بیماری ویروسی کرونا ، قرار است این موضوع مجددا در جلسات معاونت مربوط استانداری بررسی شود و نتیجه آن به زودی به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

هر شهروند کرجی یک بازرس است/ مردم سرپیچی از مصوبات ستاد کرونا را به بازرسی گزارش دهند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج با بیان اینکه مردم باید الگوی خودمراقبتی را …

دیدگاهتان را بنویسید