خانه / ایرانگردی / بازدید و بررسی مشکلات بزرگترین کارخانه تولید بتن آرمه کشور در البرز

بازدید و بررسی مشکلات بزرگترین کارخانه تولید بتن آرمه کشور در البرز

آیین باور- نماینده عالی دولت در استان البرز از روند تولید بزرگترین کارخانه تولید بتن آرمه در کشور که در البرز مستقر است در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید دیدن کرد.
شهبازی در این بازدید جویای روند امور این شرکت و موانع آنها شد. این کارخانه از ۴۵ سال پیش کار خود را آغاز کرده و اکنون بزرگترین تولید کننده بتن آرمه کشور است.
استاندار البرز طی بازدید های میدانی از واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در استان از نزدیک به بررسی مشکلات و موانع آنها می پردازد و در راستای اجرای طرح های توسعه ای این واحدها از طریق ستاد های تسهیل و رفع موانع تولید استانی و ملی اقدامات و مساعدت های لازم را انجام می دهد.
اکنون استان البرز در پرداخت تسهیلات مربوط به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با پرداخت ۱۰ فقره در سال ۹۸همچنان رتبه اول کشور را دارد این در حالی است که برخی استان ها تاکنون یک یا ۲ مورد پرداخت داشته اند.
شهبازی با بازدید ها و جلسات منظم، مستمر و سرزده از روند فعالیت واحدهای مستقر استان سعی دارد که علاج واقعه را پیش از وقوع بسنجد تا واحدها با مشکل مواجه نشوند و یا در سریع ترین زمان ممکن مشکل آنها حل شود.
در استان البرز بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی بزرگ و کوچک مستقر هستند که در شرایط کنونی علی رغم اعمال تحریم های ظالمانه و فشارهای اقتصادی مستکبران در یک سال اخیر شاهد هیچ گونه تجمع کارگری و کارفرمایی در البرز نبودیم.
استان البرز این توفیق را داشته که در ۶ ماهه اول سال به اذعان وزیر صمت فراتر از انتظارها و ۲ برابر میانگین کشوری صادرات داشته باشد و ۵۰ درصد رشد را نسبت به مدت مشابه سال قبل تجربه کند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

پهلوان رایحه حامی ورزش باستانی بانوان

گفت و گوی آفتاب یزد با بانویی که ورزش باستانی و حضور در گود زورخانه …

گرانی مسکن پیامد افزایش ۴۰ درصد هزینه عوارض ساختمانی

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه افزایش قیمت مسکن نتیجه افزایش ۴۰ درصد هزینه …

ممنوعیت شکار در جنگل‌های شمال تا پایان ۱۴۰۴

ممنوعیت شکار در تمامی عرصه‌های جنگلی استان‌های گیلان، گلستان و مازندران برای ۵سال دیگر تمدید …

دیدگاهتان را بنویسید