خانه / آخرین نوشته ها / اولین مجمع خردورزان فرهنگ، هنر و جامعه کشور در البرز آغاز بکار کرد

اولین مجمع خردورزان فرهنگ، هنر و جامعه کشور در البرز آغاز بکار کرد

آیین باور- زیرساخت‌های هنری البرز باید تقویت شود،با قدرت به روند بالندگی و پویایی روز افزون هنر در البرز کمک می کنیم/پشت درهای بسته تصمیم گیری نمی کنیم

نماینده عالی دولت در استان البرز با تبیین ظرفیت مطلوب این استان از نظر تعداد هنرمندان در رشته های مختلف گفت: زیرساخت های هنری البرز با ظرفیت هنرمندان استان همخوانی ندارد و باید تقویت شود.

شهبازی در آیین آغاز به کار مجمع خردورزان فرهنگ، هنر و جامعه استان البرز با بیان اینکه تعمیق هنر منجر به نشاط و باروری استعدادها می شود، افزود: هر اقدامی که به تقویت هنر در البرز کمک کند مورد حمایت مجموعه مدیریتی استان قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: در هزار سوم (برهه کنونی) تصمیم‌گیری‌ها پشت درهای بسته انجام نمی‌شود، بلکه با نظر کارشناسی افراد متخصص جنبه اجرایی پیدا می‌کند.   

اعتمادسازی سبب ایجاد تفاهم در جامعه می‌شود

همچنین مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اعتمادسازی سبب ایجاد تفاهم در جامعه و مانع قرار گرفتن زندگی افراد در مسیر خطرناک ۲ زیستی و ۲ شخصیتی می‌شود.

محمدعلی احمدی با بیان اینکه رفع مشکلات و معضلات فرهنگی، رضایت اهالی فرهنگ و هنر را به دنبال دارد اظهار داشت: مشکلات فرهنگی شامل کمبود امکانات و مکان‌های مناسب برای فعالیت اهالی فرهنگ و هنر و معضلات فرهنگی شامل آسیب‌هایی از جمله طلاق، اعتیاد و مهاجرت‌های بی رویه است.

وی ادامه داد: برای اصلاح ساختار فرهنگ عمومی باید جنبه‌های محسوس مانند سبک پوشش و معماری و جنبه‌های غیرمحسوس مانند خصلت‌های انسانی و امور تربیتی مدنظر قرار گیرد.

در این آیین چند نفر از اعضای مجمع از کمیته‌های ۲۰گانه به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند و احکام اعضای کمیته‌ها نیز به آنان اعطا شد.

فعالیت مجمع خردورزان فرهنگ، هنر و جامعه برای نخستین بار در کشور با تدوین آیین نامه در استان البرز آغاز شده است.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

معاون کل وزارت بهداشت پاسخ داد: لبنیات و آفلاتوکسین؛ واقعیت یا تشویش

آیین باور-دکتر حریرچی گفت: اینکه لبنیات حاوی آفلاتوکسین باشد اجتناب ناپذیر است و همیشه و …

استانداردهای درمانی برای گردشگران سلامت افزایش یافته است

مدیرکل نظارت بر درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: درگذشته دلالان آبروی نظام …

سایه‌های هیچ

سرپناهی در نزدیکی دره فرحزاد که به آسیب‌دیدگان موادمخدر، غذا، پتو و رختخواب گرم می‌دهد …

دیدگاهتان را بنویسید