خانه / آخرین نوشته ها / پویش ارتقای نشاط و سلامت زنان با ورزش در استان البرز برگزار می شود

پویش ارتقای نشاط و سلامت زنان با ورزش در استان البرز برگزار می شود

آیین باور- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز از برگزاری پویش ارتقای نشاط و سلامت زنان با ورزش در این استان خبر داد.
مریم اسماعیلی فرد با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری اظهار داشت: با توجه به نقش سلامت و نشاط زنان در ارتقای شاخص های سلامت و نشاط جامعه پویش ارتقاء سلامت زنان با ورزش در سراسر استان از ۱۰ لغایت ۱۶ آبان ماه برگزار می شود.
وی افزود: در قالب این پویش در راستای سیاست های دولت با همکاری اداره کل ورزش و جوانان، هیئت ورزشهای همگانی و دانشگاه علوم پزشکی استان برنامه های متنوعی جهت بهره مندی اقشار مختلف بانوان استان برنامه ریزی شده است.
اسماعیلی فرد با بیان اینکه انجام تست های غربالگری سلامت، آموزش حرکت های اصلاحی و مسابقات ورزشی از جمله برنامه ای این هفته خواهد بود، خاطر نشان کرد: امیدواریم با ارتقاء فرهنگ توجه به ورزش، بتوانیم بسترهای لازم به منظور سلامت و نشاط بانوان در طی سال جاری فراهم نمائیم.
به گفته وی پویش ارتقاء نشاط و سلامت ویژه بانوان شاغل مرکز استان روز سه شنبه مورخ ۱۴ آبانماه ۹۸ از ساعت ۸ لغایت ۱۰ در پارک بانوان کرج برگزار خواهد شد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

میرجلال الدین کزازی :سپندارمذ یکی از هفت “بی آ گفت” نیاکان است

آیین باور – اگرجهانیان اندکی درباره جشن سپندارمذگان ما می‌دانستند، هرگز به ولنتاین دل خوش …

اطلاعیه قطعی گاز در کوی کارمندان شمالی

به منظورتوسعه شبکه گاز شهری، شرکت گاز استان البرز در نظر دارد گاز شهری بخشی …

بیمارستان‌های ایران چند ساله ساخته می‌شوند؟

حال باید دید که اولا اعتبار لازم برای اتمام و بهره‌برداری از این پروژه‌ها برای وزارت بهداشت تامین خواهد شد و دوما این پروژه‌ها در موعد اعلام شده به بهره‌برداری می‌رسند و سوما بعد از افتتاح، این پروژه‌ها چقدر می‌توانند به مراقبت و درمان ایرانیان در زمان بحران، کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید