خانه / آخرین نوشته ها / وزیر : اجازه تجاری سازی فضای مدارس را نمی دهم

وزیر : اجازه تجاری سازی فضای مدارس را نمی دهم

آیین باور – وزیر آموزش و پرورش خبر از دستور لغو قرار داد موسسه ای تبلیغاتی که در گذشته با آموزش و پرورش امضا شده بود را داد و تاکید کرد: اجازه تجاری سازی فضای مدرسه را نمی دهم. وزیر آموزش و پرورش خبر از دستور لغو قرار داد موسسه ای تبلیغاتی که در گذشته با آموزش و پرورش امضا شده بود را داد و تاکید کرد: اجازه تجاری سازی فضای مدرسه را نمی دهم.

به گزارش آیین باور به نقل از وزارت آ.پ ، محسن حاجی میرزایی با اشاره به اینکه نقدهای خیرخواهانه خبرنگاران و فعالان فضای مجازی درباره شرکت های تجاری را دیده است، اظهار کرد: روز پنج شنبه گذشته دستور فوری جهت بررسی این مورد را داده است.
وی گفت: متاسفانه مشخص شد قرارداد واگذاری فضای مدارس به موسسات تبلیغاتی در گذشته امضا شده بود و امروز آن قرار داد را لغو کردم.
حاجی میرزایی تاکید کرد: اجازه تجاری سازی فضای مدرسه را نمی دهم.

شایان ذکر است در روزهای گذشته کلیپی در فضای مجازی پخش شده بود که با استفاده از نشان، عنوان آموزش و پرورش، در فضای مدرسه و با استفاده از دانش آموزان اقدام به تبلیغات برخی کالاها شده بود که موضوع به صورت فوری در وزارت آموزش و پرورش مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت و توسط وزیر آموزش و پرورش قرار داد واگذاری فضای مدرسه در گذشته امضا شده بود به صورت فوری لغو شد و بررسی های بیشتر در این مورد مطابق دستور وزیر آموزش و پرورش ادامه خواهد داشت.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

بازار شب یلدا تحت کنترل است

بازرسان کرج بین مردم در بازار عرضه میوه و تنقلات شب یلدا/ تخلفات نظارت و …

وزیر بهداشت اعلام کرد: ورود نهادهای امنیتی به ماجرای کیک‌های آلوده

آیین باور – وزیر بهداشت در جمع خبر نگاران و در پاسخ به سوالی درخصوص‌ …

پروژه های راه سازی البرز با سرعت در حال تکمیل است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: توسعه و تسریع در پیشرفت پروژه های راه …

دیدگاهتان را بنویسید