???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / سیاسی / استاندار: مسئولان نظام برای حل مشکلات مردم؛ باهمدلی وارد عمل شده اند

استاندار: مسئولان نظام برای حل مشکلات مردم؛ باهمدلی وارد عمل شده اند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: فرزندان انقلاب همچنان بر اصول خود پایبند هستند و هیچگاه آرامش روانی و امنیت فکری مردم را در این شرایط حساس با وجود هجمه های تبلیغاتی دشمنان، بخطر نمی اندازند.

شهبازی در هشتمین جلسه ستاد انتخابات استان با بیان اینکه انتخابات پیش رو در این شرایط حساس کشور از اهمیت مضاعفی برخوردار است، افزود: جلب مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات، بار دیگر بر قدرت چانه زنی مسئولان نظام در مجامع بین المللی می افزاید.
وی ادامه داد: اکنون همدلی و هم افزایی خوبی در البرز حاکم است از این رو تمام تلاش خود را برای حفظ و بسط این فضا به کار می بندیم.
شهبازی گفت: اتحاد و انسجام دستگاه های اجرایی استان برای ایجاد بسترهای رفاه و ارتقا معیشت در جهت کسب رضایتمندی مردم موجب امیدآفرینی می شود.
وی افزود: همواره اختلاف نظر بین هیات های اجرایی و نظارت انتخابات بوده ولی نقطه اشتراک تمامی برگزارکنندگان انتخابات جلب مشارکت حداکثری مردم در نهایت سلامت، امنیت و آرامش است.
استاندار البرز اضافه کرد: باید در نظر داشته باشیم که جلسات خروجی عملیاتی و ملموس برای جامعه داشته باشد تا امید بین مردم گسترش یابد.
وی گفت: در شرایط کنونی تمامی مسئولان نظام برای حل مشکلات مردم با اتحاد و همدلی وارد عمل شده اند.
شهبازی افزود: باید افرادی دلسوز، متعهد، مسئولیت پذیر، شجاع، قانونمند و پایبند به سیاست های دولت و نظام مبنی بر رعایت اصل بی طرفی برای هیات های اجرایی معرفی شوند چراکه مسئولیت سنگینی بر عهده دارند.
وی عنوان کرد: در برخی شهرستان های البرز آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات الکترونیک وجود دارد و ما استقبال می کنیم چراکه سرعت و امنیت بالاتری دارد.
استاندار البرز در خصوص حواشی فضای مجازی، گفت: از فرمانداران و تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات انتظار می رود که درگیر حواشی فضای مجازی نشوند و بجای مقابله با هجمه ها، مراقب عملکرد و رفتار خود باشند چراکه در دنیای امروز نمی توان از گردش آزاد اطلاعات جلوگیری کرد.
وی افزود: اخبار و موضوعاتی که در فضای مجازی جریان دارد، تا زمانی که به آبرو و سلامت افراد آسیبی نزند، نیازی به مقابله ندارد.
وی گفت: در انتخابات پیش رو بستر لازم را مهیا می کنیم که تمامی کاندیداهای قانونی در نهایت امنیت و آرامش بتوانند فعالیت کنند ولی با تخلفات نیز طبق قوانین مربوط به انتخابات برخورد خواهیم کرد.
استاندار البرز افزود: آموزش دست اندرکاران برگزاری انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است که باید در اسرع وقت دنبال شود.
در این نشست فرمانداران و روسای تمامی کمیته ها از روند اقدامات خود گزارش ارائه دادند.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

معرفی کتاب «کوش پیل دندان: خلق یک ضد قهرمان»

«کوش پیل دندان» از نگاه ساسانیان مظهر بیداد است ساقی گازرانی نویسنده «کوش پیل دندان: …

ورود ایران به دوره فوق بحرانی آب در قرن پانزدهم

آیین باور – بدون اغراق باید پذیرفت که آب تنها منبع طبیعی است که حیات …

کرج در موج چهارم کرونا؛تشدید اعمال دستورالعمل های بهداشتی در البرز

آیین باور _ نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: تشدید اعمال دستورالعمل های بهداشتی …

دیدگاهتان را بنویسید