???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / اقتصادی / در مسیر بی نیازی کشور از واردات صافی دیالیز هستیم

در مسیر بی نیازی کشور از واردات صافی دیالیز هستیم

آیین باور _جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تا نیل به اهداف به صورت مستمر و منظم ادامه دارد/تا زمانی که مشکلات تولید رفع نشده، دست از تلاش و پیگیری برنمی داریم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با پیگیری های صورت گرفته طی بازدید و جلسات تخصصی تدابیر لازم اندیشیده شد تا ظرف یک ماه آینده شاهد احیای خط تولید صافی های دیالیز که از مدار خارج شده بود در شرکت سوها یک و بی نیاز شدن از واردات این محصول به کشور باشیم.
شهبازی در بازدید از شرکت تولید صافی های دیالیز سوها در ساوجبلاغ که روز چهارشنبه صورت گرفت، با اشاره به اینکه این بازدیدها بمنظور تسهیل و رفع موانع تولید صورت می گیرد، افزود: این واحد با تولیدات استراتژیک خود در زمینه تولید لوازم و تجهیزات پژشکی در این بخش برای کشور بسیار حائز اهمیت است.
وی با بیان اینکه تا زمانی که مشکلات تولید رفع نشده، دست از تلاش و پیگیری برنمی داریم، ادامه داد: خدا را شاکرم که تمامی تولیدات و تعمیرات تجهیزات این کارخانه بزرگ توسط کارشناسان داخلی و فرزندان این مرز و بوم صورت می گیرد.
شهبازی گفت: یکی از مدارهای تولید این واحد که برای کشور بسیار مهم و استراتژیک است با مشکل مواجه شده و به اندازه ظرفیت اسمی خود تولید ندارد.
استاندار البرز اضافه کرد: کارکنان و مسئولان این واحد با عشق و علاقه کار می کنند از این رو دست این مجموعه را به گرمی می فشاریم.
وی گفت: امید است ظرف یکماه آینده این خط تولید به مدار بازگردد تا علاوه بر بی نیاز شدن کشور از واردات این محصول، صادرات نیز به کشورهای همسایه داشته باشد.
***با عشق و علاقه کار می کنیم چون استانداری پیگیر و تلاش گر پشتیبان ما است
مدیرعامل شرکت سوها یک نیز در ادامه با قدردانی از تلاش ها و پیگیری های استاندار البرز که با جلسات متعدد و بازدید از این مجموعه درصدد گره گشایی از مسیر تولید داشته، افزود: دکتر شهبازی در دیدار با صنعتگران نیز با تدابیر کارگشای خود روح تازه ای بر کالبد تولید البرز دمید.
غیبی عنوان کرد: پس از نشست با استاندار البرز با کارکنان خود دیدار کرده و به آنها گفتم با انرژی کار کنید که استانداری پیگیر و تلاش گر بدنبال حل مشکلات ما است و به طور قطع شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.
وی گفت: با توجه به تفویض اختیاری که به استانداران در خصوص مصوبه تسهیلات کم بهره شده، دکتر شهبازی قول همراهی لازم برای بهره مندی واحدهای استان را داده اند که این امر جای بسی خرسندی دارد.
غیبی افزود: اگر این خط تولید صافی های دیالیز با مساعدت و توجه استاندار البرز در سوها به مدار تولید بازگردد، ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار صافی دیالیز از ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار صافی مورد نیاز کشور را در این مجموعه تامین می کنیم.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

سند توسعه ملی و آمایش البرز تدوین شد

نماینده عالی دولت در استان البرزدر جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که روز …

سهام عدالتی‌ها ! برای سجام به دفاتر پیشخوان دولت نروید

ثبت نام در سامانه سجام نیازی به مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت ندارد. شهروندان می …

اولین همت معاونت صنایع‌دستی البرز: نظارت و ‌مبارزه با تخلفات مالی مراکز آموزش صنایع‌دستی و هنر‌های سنتی

آیین باور – مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز از اجرا‌ی در استان خبر داد.وی …

دیدگاهتان را بنویسید