خانه / آخرین نوشته ها / ستاد انتخابات استان آماده پذیرش وثبت نام است

ستاد انتخابات استان آماده پذیرش وثبت نام است

آیین باور – در روزهای شمارش معکوس ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، فرمانداری، استانداری و دیگر نهاد های سیاسی و برگزار کننده شبانه روز در تدارک و سنجش امکانات لازم هستند.

در این زمینه رحمانیان رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان گفت: روابط عمومی های شهرداری های اقماری نیز باید در زمینه تبلیغات بصری فضای شهری را به سمت و سوی فضای انتخابات جهت مشارکت و حضور پرشور مردم سوق دهند.

وی افزود: روابط عمومی ادارات شهرستان کرج طبق قانون باید تمامی امکانات مورد نیاز را در جهت برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات کرج به میدان کار بیاورند.
مانور آموزشی کاربران ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیزبرگزار شد تا همهچیز برای ۱۰ آذر نخستین روز آغاز ثبت نامها بدون نقص باشد.
در این مانور، میزان آمادگی کاربران آی. تی، در روند ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی به سنجش گذاشته شد.

ثبت نام داوطلبان از دهم تا شانزدهم آذر انجام می‌شود.  پس از بررسی سوابق و صلاحیت داوطلبان در مراجع چهارگانه و اعلام نظر شورای نگهبان، وزارت کشور در ۲۲ بهمن اسامی نهایی نامزدهای انتخابات را به مراکز حوزه‌های انتخابیه اعلام می‌کند.
تبلیغات انتخاباتی از ۲۳ بهمن آغاز می‌شود و داوطلبان تا سی‌ام بهمن می‌توانند تبلیغات خود را انجام دهند.  رای‌گیری هم در دوم اسفند برگزار می‌شود.  بر اساس اعلام ستاد انتخابات متصدیان برخی مشاغل برای نامزدی در انتخابات مجلس باید تا شانزدهم خرداد استعفا داده باشند.


درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

میرجلال الدین کزازی :سپندارمذ یکی از هفت “بی آ گفت” نیاکان است

آیین باور – اگرجهانیان اندکی درباره جشن سپندارمذگان ما می‌دانستند، هرگز به ولنتاین دل خوش …

اطلاعیه قطعی گاز در کوی کارمندان شمالی

به منظورتوسعه شبکه گاز شهری، شرکت گاز استان البرز در نظر دارد گاز شهری بخشی …

بیمارستان‌های ایران چند ساله ساخته می‌شوند؟

حال باید دید که اولا اعتبار لازم برای اتمام و بهره‌برداری از این پروژه‌ها برای وزارت بهداشت تامین خواهد شد و دوما این پروژه‌ها در موعد اعلام شده به بهره‌برداری می‌رسند و سوما بعد از افتتاح، این پروژه‌ها چقدر می‌توانند به مراقبت و درمان ایرانیان در زمان بحران، کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید