خانه / سیاسی / در تمام دنیا نیروهای مسلح مسئول تامین منافع و مصالح ملی و دفاع از مردم هستند

در تمام دنیا نیروهای مسلح مسئول تامین منافع و مصالح ملی و دفاع از مردم هستند

اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، ایران را به جزیره ثبات منطقه تبدیل کرده است/با تمام قوا در پیروی از مقام معظم رهبری، حامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی هستیم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در راستای برخورداری از شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی نیروهای مسلح مقتدر نیاز داریم و این امر نیز محقق شده چراکه ایران اسلامی بواسطه این امر جزیره ثبات منطقه است.

شهبازی در راهپیمایی همراهی پرشور ملت شریف استان در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار که پس از اقامه نماز جمعه کرج برگزار شد، با بیان اینکه مردم شریف کرج طی یک راهپیمایی با سر دادن شعار به حمایت از نیروهای مسلح کشور پرداختند، افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی همواره حافظ امنیت مردم بوده اند و طبیعی است که چنین مورد حمایت قرار گیرند.

وی ادامه داد: در تمامی دنیا نیروهای مسلح مسئول تامین منافع و مصالح ملی و دفاع از مردم هستند و اگر کشوری در این زمینه قدرتمند نباشد، نمی تواند ادعای تامین امنیت را داشته باشد.

شهبازی گفت: در راستای برخورداری از شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی نیروهای مسلح مقتدر نیاز داریم و این امر نیز محقق شده چراکه ایران اسلامی بواسطه این امر جزیره ثبات منطقه است.

وی افزود: براساس راهبردهای مقام معظم رهبری با تمام قوا پشتیبان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در راستای تامین امنیت و آرامش کشور، هستیم.

استاندار البرز اضافه کرد: برای تقویت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی همراه هستیم و حمایت خود را اعلام می کنیم.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

تمدید محدودیت کرونایی در البرز

جانشین ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان البرز با اشاره به وضعیت قرمز استان و …

ثبت نام “مادر” بر کارت ملی محقق شد

معاون زنان ریاست جمهوری از موافقت وزیر کشور با حق بدیهی مادران و فرزندان خبر …

تمدید محدودیت از ۲۶ مهر تا ۲ آبان در البرز

آیین باور_ وضعیت البرز در شیوع کرونا همچنان قرمز است . نماینده عالی دولت در …

دیدگاهتان را بنویسید