خانه / فرهنگ و هنر / دومین دوره جشنواره «جوان موفق» استان البرز برگزار می شود

دومین دوره جشنواره «جوان موفق» استان البرز برگزار می شود

دبیر جشنواره «جوان موفق» استان البرز از برگزاری دومین دوره این جشنواره به همت دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج خبر داد.

صاحبکاری شناسایی جوانان نخبه، توانمند و اثرگذار، الگو سازی مناسب برای آن ها و کمک به رشد و ارتقای هدفمند این جوانان را از اهداف برگزاری دومین دوره این جشنواره برشمرد و گفت: این جشنواره به همت دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام ‌جمعه کرج در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با تاکید بر اینکه عملیاتی شدن گام دوم انقلاب نیازمند توجه ویژه به جوانان انقلابی است گفت: رویکرد اصلی گام دوم انقلاب که در بهمن ماه سال گذشته توسط مقام معظم رهبری تبیین شد توجه ویژه به جوانان انقلابی است لذا در این راستا بر آن شدیم تا به منظور ارتقای امیدواری در میان جوانان استان و تقویت روحیه خودباوری در آنان، دومین جشنواره جوان موفق استان البرز را برگزار کنیم.

دبیر جشنواره جوان موفق ارزش نهادن به اندیشه‏ سازنده‌ی جوانان و ایجاد زمینه‌های لازم برای مشارکت نسل جوان در عرصه های مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و علمی را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد و اظهار امیدواری کرد: این جشنواره بتواند زمینه‌ساز بروز خلاقیت و افزایش اعتماد به نفس جوانان استان البرز شود.

صاحبکاری با بیان اینکه در تلاش هستیم تا با این شیوه بتوانیم شرایط یکسانی را برای همه جوانان استان برقرار کنیم، خاطرنشان کرد: در نظر داریم در جشنواره «جوان موفق» استان البرز جوانان برتر را در هفده محور فعالیت‌های قرآنی، کشاورزی؛ روستایی، کارآفرینی، سرباز موفق، ادبیات، علمی و دانشگاهی، هنرهای تجسمی و نمایشی، فعالیت‌های اجتماعی، فیلم، موسیقی، فعالیت‌های رسانه‌ای، ابتکارات و اختراعات، دهیاری و شورایاری، معلولین دارای توانایی‌های خاص، طلبه، مبلغ و ورزشکار معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه دومین دوره جشنواره جوان موفق مزیت هایی را بر دوره اول این جشنواره دارد تصریح کرد: در دوره دوم بخش ویژه ” ایده نو” برای آن دسته از جوانان که تاکنون فرصت پرداخت و پردازش ایده خود را نداشته اند، گنجانده شده است.

صاحبکاری افزود: جوایز دوره دوم جشنواره نیز در مقایسه با دوره اول بسیار متفاوت و نفیس تر خواهد بود که علاوه بر جوایز نقدی، تسهیلات ویژه ای نیز در جهت توسعه و پرورش کسب و کار جوانان شرکت کننده در نظر گرفته شده است.

دبیر جشنواره “جوان موفق” استان البرز با اعلام تاریخ ارسال آثار و مدارک برای شرکت در این جشنواره گفت: از تاریخ یک بهمن‌ماه سال جاری جوانان استان البرز به‌شرط داران بودن شرایط سنی حداقل هجده و حداکثر سی‌و پنج سال می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج به نشانی emamjomekaraj.ir  مدارک و آثار خود را جهت شرکت در این جشنواره ارسال کنند.

دبیر جشنواره «جوان موفق» استان البرز افزود: درصورت عدم دسترسی اینترنتی، علاقه‌مندان می توانند از طریق دبیرخانه دائمی جشنواره واقع در کرج، بلوار امام‌زاده حسن (ع)، خیابان شهید نصرتی، دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج آثار خود را  ارسال و همچنین می‌توانند  از طرق شماره تماس ۳۲۱۳۸  اطلاعات تکمیلی را کسب کنند.

دومین دوره جشنواره «جوان موفق» استان البرز برگزار می شود

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

مِهر خیّر،بانی مرمت امامزاده قهار ورده شد

مرمت گنبد بنای ثبتی امامزاده عبدالقهار روستای ورده با همت یک خیر محلی آغاز شد …

فراخوان عضویت در اتاق فکر صنایع دستی و هنرهای سنتی استان البرز

معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل استان البرز در نظر دارد به منظور …

به بهانه پنجم شهریور، زادروز جهان پهلوان تختی

تاخت و تاز در معتبرترین میادین ورزشی جهان پهلوان #غلامرضاتختی،‌ کشتی باستانی را در سال …

دیدگاهتان را بنویسید