خانه / آخرین نوشته ها / تریبون برنامه های بهمن؛ سخنگو و مبلغ نامزدها نباشد

تریبون برنامه های بهمن؛ سخنگو و مبلغ نامزدها نباشد

برنامه های بهمن ۹۸ در چله انقلاب با شکوه تر از هرسال برگزار شود/ مدیران خود را از شائبه تبلیغات نامزدهای انتخاباتی بدور نگه دارند

معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج بر ضرورت برنامه ریزی مناسبت های پیش رو در چهلمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد و خواست که جلوی هرگونه سوء استفاده از تریبون های عمومی در جهت تبلیغات پیش از موعد انتخاباتی گرفته شود.

“غفور قاسم پور” در جلسه هماهنگی برنامه های ایام الله دهه فجر که در فرمانداری برگزار شد؛ اظهار داشت: امسال دهه فجر با چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی مقارن است و تلفیق این دو رویداد رنگ و بوی خاصی به برنامه های دهه فجر ۹۸ می بخشد.

وی افزود: هفته آتی دهه فجر نیز برگزاری انتخابات دوم اسفند را در پیش داریم که همزمانی آن با چله دوم انقلاب ضرورت برنامه ریزی هر چه باشکوه تر برنامه های دو ماه پایانی سال را می طلبد.
فرماندار کرج از مدیران عضو در ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان کرج خواست تا سریعتر برنامه ها و پروژه های آماده بهره برداری در این دهه را نیز به فرمانداری اعلام کنند.

قاسم پور همچنین با بیان اینکه ۲۳ بهمن زمان قانونی تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس خواهد بود؛ تصریح کرد: کسی حق تبلیغ پیش از موعد را ندارد و نباید اجازه داده شود که این دهه تریبون محافل و سخنرانی ها بسمت تبلیغات انتخاباتی برود‌.


وی افزود: بیطرفی کامل دستگاه های اجرایی ضروری است و مدیران سعی کنند خود را از هر گونه شائبه بدور نگه دارند.

فرماندار کرج تصریح کرد: طرفداری از نامزدی خاص در برنامه های این ایام و استفاده از اموال دولتی به نفع نامزدها خلاف قانون است.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

جلسه هم اندیشی مدیریت نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل برگزار شد

با حضور مدیر کل امور فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو …

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور خبر داد: تولید ۵ واکسن جدید برای اولین بار در کشور

تولید ۵ واکسن جدید برای اولین بار در کشور

میرجلال الدین کزازی :سپندارمذ یکی از هفت “بی آ گفت” نیاکان است

آیین باور – اگرجهانیان اندکی درباره جشن سپندارمذگان ما می‌دانستند، هرگز به ولنتاین دل خوش …

دیدگاهتان را بنویسید