خانه / خبر / تریبون برنامه های بهمن؛ سخنگو و مبلغ نامزدها نباشد

تریبون برنامه های بهمن؛ سخنگو و مبلغ نامزدها نباشد

برنامه های بهمن ۹۸ در چله انقلاب با شکوه تر از هرسال برگزار شود/ مدیران خود را از شائبه تبلیغات نامزدهای انتخاباتی بدور نگه دارند

معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج بر ضرورت برنامه ریزی مناسبت های پیش رو در چهلمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد و خواست که جلوی هرگونه سوء استفاده از تریبون های عمومی در جهت تبلیغات پیش از موعد انتخاباتی گرفته شود.

“غفور قاسم پور” در جلسه هماهنگی برنامه های ایام الله دهه فجر که در فرمانداری برگزار شد؛ اظهار داشت: امسال دهه فجر با چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی مقارن است و تلفیق این دو رویداد رنگ و بوی خاصی به برنامه های دهه فجر ۹۸ می بخشد.

وی افزود: هفته آتی دهه فجر نیز برگزاری انتخابات دوم اسفند را در پیش داریم که همزمانی آن با چله دوم انقلاب ضرورت برنامه ریزی هر چه باشکوه تر برنامه های دو ماه پایانی سال را می طلبد.
فرماندار کرج از مدیران عضو در ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان کرج خواست تا سریعتر برنامه ها و پروژه های آماده بهره برداری در این دهه را نیز به فرمانداری اعلام کنند.

قاسم پور همچنین با بیان اینکه ۲۳ بهمن زمان قانونی تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس خواهد بود؛ تصریح کرد: کسی حق تبلیغ پیش از موعد را ندارد و نباید اجازه داده شود که این دهه تریبون محافل و سخنرانی ها بسمت تبلیغات انتخاباتی برود‌.


وی افزود: بیطرفی کامل دستگاه های اجرایی ضروری است و مدیران سعی کنند خود را از هر گونه شائبه بدور نگه دارند.

فرماندار کرج تصریح کرد: طرفداری از نامزدی خاص در برنامه های این ایام و استفاده از اموال دولتی به نفع نامزدها خلاف قانون است.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

سرپرست دانشگاه هشدار داد : فاز سوم کرونا در راه است

دکتر فتحی : کرونا نباید برای مردم یک امر عادی تلقی شود / کرونا همچنان …

اعضای بازداشتی شورای روستا و دهیاری محمودآباد کرج چه کسانی هستند؟

آیین باو ر- جواد یاوری معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج از بازداشت تعدادی از …

مردم می گویند درختان را قطع نکنید/نماینده شورا می گوید اعتراض هدفدار است !

مهدی حاجی قاسمی:شهردار کرج پیوست ها و شرایط احداث زیرگذر جمهوری را به اطلاع مردم …

دیدگاهتان را بنویسید