خانه / اقتصادی / کشف تریاک و سوخت قاچاق در البرز

کشف تریاک و سوخت قاچاق در البرز

گروه استان ها- البرز- جانشین انتظامی استان از کشف ۱۰۰ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس البرز، یزد و فارس و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

سردار “سید جعفر حسینی” با اعلام این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر مشخص شد فردی در امر حمل و نقل مواد مخدر فعالیت گسترده دارد و به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از قاچاقچیان شرق کشور دریافت کرده و به وسیله یک خودرو سواری درحال انتقال آن به استان های مرکزی کشور است.

وی افزود: بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد اطلاع داده شد و اکیپی از ماموران با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به اطراف شهرستان خاتم اعزام و اقدام به پایش و کنترل نامحسوس خودرو های عبوری کردند که در نهایت  موفق به شناسایی خودرو پژو پارس متهم شدند که پس از تعقیب و مراقبت چند دقیقه ای راننده خودرو متوجه حضور ماموران شده و با سرعت زیاد اقدام به فرار می کند.

این مقام انتظامی گفت: درادامه ماموران پس از مدتی تعقیب و مراقبت با ورود به حوزه استحفاظی استان فارس با ماموران انتظامی شهرستان بوانات این استان  هماهنگ  و در یک عملیات منسجم خودرو را متوقف و راننده آن را دستگیر کردند.

سردار “حسینی” خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو متهمان ۱۰۰ کیلو ۹۰۰ گرم تریاک که به صورت کاملأ ماهرانه ای در صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود کشف شد که پس از تکمیل پرونده به همراه متهم تحویل مراجع قضائی شد

کشف ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در “اشتهارد”

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی “اشتهارد”، ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از یک دستگاه خودرو تریلر تانکردار در شهرک صنعتی این شهرستان کشف شد.  

سرهنگ “کامران ملکی” فرمانده انتظامی شهرستان “اشتهارد” با اعلام این خبر اظهار کرد: اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی “اشتهارد” در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا به یک دستگاه خودرو تریلر تانکردار در مسیر حرکت به سمت شهرک صنعتی این شهرستان مشکوک و دستور توقف آن را صادر کردند.

وی گفت: در بررسی های اولیه کارآگاهان مشخص شد، تانکر تریلی داری مقادیر قابل توجهی سوخت بوده و فاقد مجوزهای قانونی است که با هماهنگی مقام قضائی تریلی توقیف و برای بررسی های بیشتر به پلیس آگاهی منتقل شد.

این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از تانکر تریلی ۳۰ هزار لیتر نفت گاز قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ “ملکی” با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز در صورت اطلاع از وجود هرگونه کالای مشکوک به قاچاق، بلافاصله موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به ماموران اطلاع دهند.#

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

بررسی دوباره تردد زوج و فرد خودروها در کرج

با توجه به برخی اعتراضات به کارشناسی بودن یا نبودن این تصمیم و تاثیر آن در کاهش تردد و کاهش یا افزایش امکان ابتلا به بیماری ویروسی کرونا ، قرار است این موضوع مجددا در جلسات معاونت مربوط استانداری بررسی شود و نتیجه آن به زودی به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

هر شهروند کرجی یک بازرس است/ مردم سرپیچی از مصوبات ستاد کرونا را به بازرسی گزارش دهند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج با بیان اینکه مردم باید الگوی خودمراقبتی را …

استاندار: بیش از پیش درصدد حل مشکلات معیشتی مردم و نظارت بر بازار باشیم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: فرمانداران و معاونان استانداری موظف به احصا مشکلات …

دیدگاهتان را بنویسید