خانه / ایرانگردی / آنچه از صندوق ها خارج می شود، خواست و نظر مردم است

آنچه از صندوق ها خارج می شود، خواست و نظر مردم است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: مردم اطمینان داشته باشند، آنچه که در صندوق ها است، قرائت می شود و مجموعه بخش اجرایی انتخابات بجهت مسئولیتی که قانون بر عهده ما گذاشته، حتما از رای مردم بعنوان حق الناس و ناموس حفاظت می کنیم.

شهبازی در بازدید سرزده از سایت تجمیع آرا مرکز شهید خدایی کرج که روز شنبه صورت گرفت، با اشاره به اینکه تمامی امکانات، تجهیزات و لوازم برگزاری انتخابات در البرز فراهم است، افزود: بر این اساس با وجود امکانات، نیروی انسانی آموزش دیده و مردم البرز آمادگی کامل را برای برگزاری انتخاباتی در شان جمهوری اسلامی، داریم.

وی با بیان اینکه ۲ حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد و ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان را در البرز داریم، ادامه داد: از این ۲ حوزه مجموعا ۳ نماینده از البرز وارد مجلس شورای اسلامی می شوند.

شهبازی گفت: کاربران رایانه در این سایت حاضر می شوند و طبق روال، فرآیند انتخابات طی می شود و وزیر محترم کشور و مسئولان مربوطه روند امور را رصد می کنند.

وی افزود: تاکنون قوانین توسط مسئولان برگزاری انتخابات و داوطلبان رعایت شده و خللی در امور ایجاد نشده است.

استاندار البرز اضافه کرد: نامه ای از وزارت کشور مبنی بر تبیین قانون شفافیت منابع مالی انتخابات ابلاغ شده و فرمانداران در حوزه انتخابیه خود از داوطلبان بخواهند که هر چه سریع تر مسئولان مالی و حساب های خود را معرفی کنند تا در سامانه جامع مربوطه وارد شود.

وی گفت: راهبرد ما برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند است و به طور قطع این روند به جد رصد می شود.

وی عنوان کرد: از مردم هوشمند البرز بعنوان ایران کوچک انتظار می رود که پرشورتر از همیشه پای صندوق های رای در ۲ اسفندماه امسال حضور پیدا کنند.

شهبازی گفت: چراکه این مشارکت تاثیر بسزایی در آینده فرزندان ما و میهن اسلامی خواهد داشت.

وی با قدردانی از فرمانداران و تیم ستاد انتخابات استان، افزود: بیش از ۲۳ هزار نفر عوامل اجرایی انتخابات هستند و کار بزرگی است که برای آن تدارک لازم دیده شده است.

شهبازی افزود: ۸ صبح روز ۲ اسفندماه باید صندوق ها فعال باشند و بر این باور هستیم که باید جزو اولین استان هایی باشیم که نتایج انتخابات را اعلام می کند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

«حسنین» قدیمی‌ترین چاپ کتاب کودک در دوره قاجار است

دبیر مجموعه «گنجینه تاریخ ادبیات کودک و نوجوان» می گوید:: قدیمی‌ترین کتاب کودکی که با …

گروه‌بندی سنی نهایی باید از سوی خانواده‌ها انجام شود

مصطفی رحماندوست معتقد است رده‌بندی سنی کانون پرورش فکری به خانواده‌ها یادآوری می‌کند که هرکتابی …

محمود آباد به کرج ملحق شد

تعیین تکلیف روستای محمودآباد و الحاق آن به شهر کرج سال ها مورد بحث و …

دیدگاهتان را بنویسید