خانه / خبر / تبلیغات انتخابی اصولگرایان نیمه شب آغاز می شود/ صندلی سبز مجلس یازدهم از حضور سبزها محروم است

تبلیغات انتخابی اصولگرایان نیمه شب آغاز می شود/ صندلی سبز مجلس یازدهم از حضور سبزها محروم است

آیین باور  – تبلیغات انتخاباتی جبهه راست نیمه شب ۲۳ بهمن ماه در حالی آغاز می شود که رقیبی از جناح مقابل در میدان حضور ندارد.

رئیس شورای اصلاح طلبان البرز رسما اعلام کرد : هیچ لیستی در کار نخواهد بود و تمام نامزدهای انتخاباتی این اردوگاه رد صلاحیت شده اند. وی ضمن تاکید براینکه ما انتخابات را تحریم نمی کنیم و تاکید بر اهمیت حضور مردم در تعیین سرنوشت خود گفت نامزدی در این انتخابات ندارند.

وی با تاکید بر اینکه هرگونه لیست یا انتساب و انتصاب به اصلاحات از سوی کاندیدا ها غیر واقع است گفت: نه لیتس داریم و نه از هیچ کاندیدای مستقلی تحت عنوان اصلاح طلب حمایت می کنیم.

پورکریمی گفت: ازموده را آزمودن خطاست و بین بد و بدتر قرار نخواهیم گرفت تصمیم ما انتخاب بین خوب و خوب تر بود که میسر نشد.

محمد علی پور کریمی روز چهارشنبه ساعاتی پیش از آغاز رسمی تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی د ر جمع خبرنگاران گفت: از ابتدا به فرموده رهبری جهت ایجاد شور و نشاط انتخاباتی به میدان آمدیم . اگرچه کهنه کار ها و نام آشنایان ما از ثبت نام خود داری کردند و به دلیل تجربه تکراری رد صلاحیت های مداوم از نام نویسی خود  داری کردند.

وی افزود: تنها  4تن از دبیران احزاب استان البرز و جوان ترها و رده های دوم و سوم ما نیز در این انتخابات نام نویسی کردند که همگی  رد صلاحیت شدند . در تمام کشور هم وضعیت به همین منوال است و تهران هم لیستی نخواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: دلیل تشکیل این جلسه اعلام رسمی عدم حضور و لیست اصلاحات در انتخابات است تا از ارائه هرگونه لیست جعلی به نام اصلاح طلبان جلوگیری شود. این عدم حضور خود خواسته نیست ، بلکه یاری در اردوگاه ما نمانده است و کسی را نداریم که معرفی کنیم.

پورکریمی تصریح کرد: این وضعیت در شهرستان های استان البرز به همین منوال است در بر اساس نتیجه جلسه شب گذشته شورای شهرستان ها نیز نامزدی باقی نمانده بنا بر این لیستی نیز وجود نخواهد داشت .

رئیس شورای اصلاح طلبان استان و دبیر حزب اعتماد ملی در این جلسه ضمن تبریک ایام مبارک فجر  با اشاره به این که انقلاب ما یک فصل بزرگ در عرصه بین المللی بود گفت: این یک موفقیت در تاریخ ایران بود و جماعتی هم تحت عنوان سلطنت طلب سعی دارند بگویند آن دوره خیلی فضای عالی بود و وضعیت مملکت گل و بلبل بود. من بخش عمده ای از عمرم را در آن دوره گذرانده ام و شاهد بودم که بسیاری از جاده های کشور حتی آسفالت هم نداشتند .

وی با خواندن فراز هایی از صحیفه نور امام راحل گفت: اگر آزادی بیان و امنیت و آرامش برقرار بود رهبر کبیر انقلاب خطاب به شاه نمی گفتندمردم فریادشان برای آزادی است و اگر تو به آنها آزادی داده بودی فریادی نمی زدند.

وی افزود: امام راحل در صفحه ۵۷ از جلد چهارم صحیفه نور  یک سخنرانی در نوفل لوشاتو مهر ۵۷ دارد که می فرمایند: انگیزه من از انقلاب فراهم کردن چیزهایی بود که مردم طلب می کردند. مگر مردم چه می خواستند جز آزادی بیاین ملت چه می خواهد که انقدر کشته می دهد؟

دنیا از زبان خود ملت می شنود که چه می خواد دارند فریاد می زنند که ما آزادی می خواهیم . ما استقلال می خواهیم. حکومت اسلام می خواهیم. ما حکومت عدل می خواهیم ما یک حکومتی می خواهیم که دزد نباشد. اقل مطلب این است که دزد نباشد. بیت المال مسلمین را نبرند در بانک های خارجی بگذارند. این ملت داد می زنند ما آزادی می خواهیم . این آقا (خطاب به شاه ) می گوید آزادی داده ایم. اگر داده اید چه می خواهند؟ این همه کشتار آزادیست؟ این حکومت آشتی است که شما درست کرده اید؟ که ایران را به خون کشید؟ این آشتی تان است جنگتان چه خواهد بود.

وی افزود : در فراز دیگری در صفحه ۶۵ امام می فرمایند: منطق ما این است ما یک حکومتی می خواهیم که به حال ملت دلسوز باشد، رژیم عدالت باشد . یکی نیست بگوید آقا تو چه کاره ای به مردم آزادی می خواهی بدی آزادی که قانون اساسی به مردم داده است . در این سلطنت خیچ کس اختیار نداشته است کاری بکند همه را تو کردی همه جرم ها گردن توست .این همه ریختند طلبه هارا کتک زدند همه می گفتند امر امر اعلی حضرت است .

پور کریمی در پایان گفت لازم دانستم اینها را بگویم به شما خبرنگاران تا بگوش جوانهایی برسانید که می گویند شما انقلاب کردید مارا دچار مشکل کنید. بدانید که با چنین وضعیتی انقلاب کرده ایم.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

“نرخینه ” مرجع استعلام قیمت میوه و تره بار

شهروندان نرخ محصولات میادین میوه و تره بار را از نرم افزار «نرخینه» آنلاین استعلام …

توقف غارتگران مواریث تاریخی البرز در بن بست نظارت

تفاهم نامه همکاری مشترک برخورد جدی با سودجویان مواریث فرهنگی و تاریخی در استان البرز، …

۶۱ بیمار مشکوک به کرونا طی شب گذشته بستری شدند

از دیروز تا امروز ۱۷ شهریور – ۶۱ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز …

دیدگاهتان را بنویسید