خانه / خبر / کشف ۱۴ تن محلول ضد عفونی خارج از شبکه توزیع در البرز

کشف ۱۴ تن محلول ضد عفونی خارج از شبکه توزیع در البرز

رئیس پلیس آگاهی استان از کشف ۱۴ تن محلول ضد عفونی خارج از شبکه توزیع در شهرستان کرج خبر داد.

سرهنگ “محمد نادر بیگی” گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با فروش و عرضه خارج از شبکه کالا و مواد بهداشتی و پزشکی با توجه به وضعیت شیوع ویروس کرونا تیم های اداره مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی طی گشت زنی و کنترل های نامحسوس از توزیع خارج از شبکه مقادیر زیادی محصولات بهداشتی مطلع شدند.

وی افزود: در این رابطه به ۵ دستگاه خودرو نیسان و یک دستگاه خودرو کامیون که حامل ژل ضد عفونی کننده بوده و در محدوده “کمالشهر کرج” در حال تردد بودند مشکوک شده و خودروها را توقیف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار داشت: در بازرسی از خودروها مقدار ۱۴ تن ژل ضد عفونی کننده که از یک شرکت تولید محصولات بهداشتی بارگیری شده و به خارج از استان در حال حمل بود کشف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: این ژل ها قرار بود به صورت خارج از شبکه توزیع به فروش برسد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: با هماهنگی های صورت گرفته این محصولات بهداشتی به زودی در شبکه توزیع قرار گرفته و در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

وی از هموطنان خواست: در صورت مواجهه با موارد مشکوک همچون حمل و فروش محصولات بهداشتی و ضد عفونی به خصوص در شرایطی که مردم نیاز به این کالاها دارند طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ موضوع را اطلاع دهند.

با احتکار کنندگان اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده و یا تولید کنندگان اقلام بهداشتی تقلبی، تیم های اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان البرز به صورت شبانه روزی فعالیت تولید کنندگان و فروشندگان اقلام بهداشتی را رصد کرده که در این رابطه از فعالیت یک کارگاه تولید ژل غیر بهداشتی در منطقه گلدشت کرج مطلع شدند.
سرهنگ نادربیگی خاطرنشان کرد: سارقان به بهانه کارشناس بهداشت و حتی با ارائه نامه جعلی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به منازل مسکونی مراجعه و در صورت فرصت اقدام به سرقت می کنند.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز یادآور شد: ارائه هرگونه خدمات ازسوی وزارت بهداشت از طریق رسانه های معتبر و خبرگزاری های رسمی به مردم اطلاع داده می شود.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

“نرخینه ” مرجع استعلام قیمت میوه و تره بار

شهروندان نرخ محصولات میادین میوه و تره بار را از نرم افزار «نرخینه» آنلاین استعلام …

توقف غارتگران مواریث تاریخی البرز در بن بست نظارت

تفاهم نامه همکاری مشترک برخورد جدی با سودجویان مواریث فرهنگی و تاریخی در استان البرز، …

۶۱ بیمار مشکوک به کرونا طی شب گذشته بستری شدند

از دیروز تا امروز ۱۷ شهریور – ۶۱ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز …

دیدگاهتان را بنویسید