خانه / ایرانگردی / سومین جلسه پدافند زیستی مقابله با کرونا در مرکز اورژانس البرز برگزار شد

سومین جلسه پدافند زیستی مقابله با کرونا در مرکز اورژانس البرز برگزار شد

مرکز فرماندهی اقدامات مقابله با بیماری کرونا مرکز کنترل عملیات دانشگاه تعیین شد / نماینده گروه های مختلف دانشگاه هر روز در مرکز فرماندهی حضور خواهند داشت

سومین جلسه پدافند زیستی مقابله با کرونا در مرکزاورژانی پیش بیمارستانی و حوادث  دانشگاه برگزار شد

 دکتر کریم خاطر نشان کرد : در بیمارستان ها اوضاع کنترل شده است و تمهیدات لازم برای روزهای آینده نیز طبق برنامه ریزی دقیقی انجام شده است.

وی افزود:  نقشه توپوگرافی جامع شهری ابتلا به کرونا توسط واحد آی تی و معاونت بهداشتی در حال تهیه است و تمام موارد مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا را به صورت مداوم رصد می کنیم و بسیج جامعه پزشکی به کمک هلال احمر قرنطینه خانگی افراد را کنترل می کنند.

رئیس دانشگاه تاکید کرد :  تمام اصناف اعم از راننده تاکسی ها، نانوایی ها، کارخانه ها و سایرین باید آموزش های لازم را ببینند و تیم کرونا باید در هر بخش تشکیل شود و همه افراد نسبت به بیماری کرونا اطلاعات کاملی داشته باشند.

دکتر کریم  بیان کرد بسیاری از مراکز بهداشتی ما به صورت ۱۶ ساعت در روز دایر می باشند و آماده پاسخگویی و راهنمایی مردم می باشند . علاوه بر آن مراکزی در سطح شهر مستقر هستند و آموزش های لازم را به مردم ارائه میدهند.

وی تاکید داشت مردم برای مشکلات کوچک به بیمارستان ها مراجعه نکنند و فقط افرادی که مشکلات حاد دارند مراجعه کنند چرا که بار کاری پرسنل بیمارستانی این روز ها بسیار بالاست و به دلیل حضور بیماران کرونایی در این بخش ها ممکن است مبتلا شوند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

ممنوعیت شکار در جنگل‌های شمال تا پایان ۱۴۰۴

ممنوعیت شکار در تمامی عرصه‌های جنگلی استان‌های گیلان، گلستان و مازندران برای ۵سال دیگر تمدید …

آیا شیوع کرونا و H۱N۱ در پاییز مانع بازگشایی مدارس خواهد شد؟

باید زندگی در دوران کرونا را تمرین کنیم دبیر کل شواری عالی آموزش و پرورش …

۴۵ ‌میلیون به دلال بده، نوزاد را بغل بگیر

۸۰۰ تا‌ هزار زن معتاد متجاهر در پایتخت وجود دارد» و «قیمت خرید نوزاد زیر …

دیدگاهتان را بنویسید