???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / البرز / نجات البرز از ترافیک نفس گیر ملی

نجات البرز از ترافیک نفس گیر ملی

آیین باور – بازدید دکتر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه ، مهندس خادمی و استاندار البرز از ادامه بزرگراه شهید همت در استان البرز

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: به جهت مسئولیت هایی که برای آرامش، رفاه و تسهیل در تردد مردم و ماموریت هایی که از سوی رییس جمهور در این خصوص محول شده، وظیفه داشتیم که در مسیر اقدامات وزارت راه و شهرسازی و مجاهدت های پیمانکار پروژه، همراهی لازم را داشته باشیم.
شهبازی در بازدید از روند تکمیل پروژه ادامه آزادراه همت در البرز که روز پنجشنبه با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور صورت گرفت، افزود: اکنون همراه با مردم این استان نفس ها را در سینه حبس کرده ایم و پس از سال ها انتظار، بیصبرانه منتظر آغاز بهره برداری از ادامه آزادراه همت در البرز هستیم.
وی ادامه داد: پروژه های منطقه یک آزادراه تهران-شمال، امتداد آزادراه همت در البرز و آزادراه چرمشهر-آبیک، ملی هستند و ترددهای هموطنانمان از سراسر کشور را تسهیل می کند و آرامشی را برای مردم البرز همراه خواهد داشت چراکه بخش بالایی از این ترددهای ملی اکنون برای مردم این استان ترافیک و آلودگی هوای نفس گیر را دارد.
وی با بیان اینکه طول مسیر زیاد نیست ولی حجم اقدامات بواسطه سختی مسیر، بالا بوده، افزود: ۱۵ میلیون متر مکعب خاکبرداری در این پروژه صورت گرفته است.
استاندار البرز اضافه کرد: بیش از ۴۰ تا ۴۵ درصد کار این پروژه با سرعت فراوان در این برهه کنونی، انجام شد.
وی با قدردانی از مجاهدت های ویژه شیرمردانی همچون رییس سازمان برنامه و بودجه، وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور که تلاش کردند این پروژه تا قبل از پایان سال آماده شود، گفت: عملیات اجرایی این آزادراه از سال ۹۱ به صورت آزادراه مصوب شده و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

تعطیلی دوباره اصناف در کرج؛ برگزاری عروسی و عزا ممنوع شد

فرماندار کرج با توجه به افزایش جان باختگان کرونا از اعمال محدودیت‌های جدید در این …

کرج در موج چهارم کرونا؛تشدید اعمال دستورالعمل های بهداشتی در البرز

آیین باور _ نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: تشدید اعمال دستورالعمل های بهداشتی …

پنج شهر البرز در وضعیت نارنجی کرونا قرار گرفت

آیین باور _ دورهمی در روز طبیعت ممنوع فرمانده قرار گاه عملیاتی مبارزه با بیماری …

دیدگاهتان را بنویسید