خانه / آداب و رسوم / ۱۲ و ۱۳ فروردین در منزل بمانید

۱۲ و ۱۳ فروردین در منزل بمانید

شهروندان فهیم البرزی روز ۱۲ و ۱۳ فروردین از منزل خارج نشوند. پارک ها، مراکز تفریحی و تفرجگاهی و بوستان های البرز در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین تعطیل می باشد.

استاندار البرز ضمن تقدیر از همراهی شهروندان البرزی با طرح جداسازی اجتماعی از مسدود شدن مسیرهای تفرجگاهی استان در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین خبر داد.

شهبازی در حاشیه بازدید از مبادی ورودی و خروجی استان و جاده چالوس با اشاره به روز طبیعت و برگزاری آیین باستانی سیزده‌بدر اظهار کرد: از مردم فهیم البرز درخواست دارم که برای حفظ سلامتی خود و خانواده، در خانه بمانند و از تجمع در نقاط مختلف استان خودداری کنند.وی ادامه داد: به منظور تسریع در توقف شیوع کرونا ویروس و جلوگیری از عوامل تشدید این بیماری خطرناک، تمامی پارک ها، مراکز تفریحی و تفرجگاهی و بوستان های البرز در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین تعطیل می باشد.شهبازی گفت: از مردم درخواست می‌کنیم همچنان که تا به‌حال همراهی داشته اند، در روز طبیعت نیز در خانه بمانند تا ناخواسته مسبب سرعت بخشی به شیوع بیماری کرونا نشوند.وی افزود: از تمامی هم استان یهای عزیز درخواست می شود که با عدم تردد در معابر عمومی و تفرجگاهی، خدمتگزاران خود را در راستای مقابله با کرونا یاری کنند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

خانه ناامن پدری

«ابتکار» از خلاهای قانونی تامین امنیت زنان و دختران در ایران گزارش می‌دهد/ زهرا داستانی …

لزوم باز تعریف معنی ناموس پرستی

روز گذشته فضای مجازی پر شده بود از عکس‌های یک دختر نوجوان که گفته می‌شود …

آسمان هشتگرد در تسخیر کارابیده ها ؛ بارش شبانه سوسکها ادامه دارد

در چهارمین روز از بارش نا خوشایند شبانه سوسکهای ریز از آسمان هشتگرد تعدادی از …

دیدگاهتان را بنویسید