خانه / اجتماعی / سفر به شهرستان نظرآباد ممنوع

سفر به شهرستان نظرآباد ممنوع

با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ورود مسافر به شهرستان نظرآباد ممنون شد.

فرماندار نظرآباد گفت: در راستای کاهش زنجیره انتقال بیماری ویروسی کرونا در کل کشور توسط وزارت کشور ابلاغ شده که این طرح درقالب یک پکیج است که یک بخشی از آن به اصناف غیر ضروری باز می‌گردد.
جواد صادقلو افزود: در چند روز گذشته با کمک صنعت و معدن اصناف غیرضروری مدیریت شد و با تعطیلی این نوع صنف‌ها جلوگیری تجمعات گرفته شد.
وی ادامه داد: خوشبختانه اصناف همکاری خوبی دراین زمینه داشتند که جای قدردانی دارد.
فرماندارنظراباد خاطرنشان کرد: تعطیلی پارک ها، تفرجگاه‌ها با کمک شهرداری و دهیاری‌ها در حال انجام است تا بتوانیم طرح فاصله گذاری اجتماعی را هرچه بهتر به اجرا برسانیم.
وی گفت: جلوگیری از تردد افراد غیربومی در ورودی شهرستان‌ها از دیگر ابعاد مهم طرح فاصله گذاری اجتماعی است که این مهم نیز درشهرستان نظراباد به اجار درآمده است.
صادقلو گفت: ورودی شهرستان نظرآباد از سمت جاده قدیم قزوین و اتوبان تهران – قزوین در یک نقطه به عنوان ایستگاه درنظر گرفته شده و تیمی با مدیریت نیروی انتظامی، ثبت احوال، هلال احمر و اورژانس مستقر شده است.
وی خاطرنشان کرد: این تیم از ورود افراد غیر بومی به شهرستان نظراباد جلوگیری می‌کند و از زمان اجرای این طرح تا کنون از ورود ۴۰۰ خودروی که سرنشینان آن قصد سفر به استان البرز را داشتند جلوگیری شده است.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

افزایش ۵ برابری آمار فوت و ابتلای کرونا در البرز

آیین باور_ اطلاعیه شماره (۲) کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا استان البرزدر …

تئاتر بچه های مسجد جریانی پویا و متعهد

آیین باور: تئاتر بچه های مسجد جریانی پویاست که می تواند به تئاتر متعهد جانی …

روز جهانی قربانیان ترافیک گرامی باد

Covidiot نوع مدرنی از (Idiot) ابلهان هستند که اصول قرنطینه را رعایت نمیکند و به این شکل جان خود و دیگران را به خطر می اندازد. روزتان مبارک

دیدگاهتان را بنویسید