خانه / اجتماعی / با وعده مدیریت شهری کرج، کمربند شمالی کرج تا پایان سال تکمیل می شود

با وعده مدیریت شهری کرج، کمربند شمالی کرج تا پایان سال تکمیل می شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: برنامه ریزی شد که دولت هم در این پروژه مشارکت داشته باشد، از این رو با همراهی شهردار کرج دیداری با رییس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور داشتیم و دکتر نوبخت دستور دادند از طریق فروش اوراق مشارکت ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه تخصیص یابد.

شهبازی در بازدید از روند پیشرفت پروژه کمربند شمالی کرج که روز دوشنبه صورت گرفت، با اشاره به اینکه قدردان عزم و اراده شورای اسلامی و شهردار کرج برای به ثمر رسیدن این پروژه بزرگ هستم، افزود: بخش اصلی کار اجرایی این پروژه در شورای پنجم صورت گرفته است.

وی ادامه داد: شهردار کرج بخش عمده ای از وقت خود را برای این پروژه گذاشته چراکه از مطالبات اصلی مردم استان است که گشایشی برای گره های کور دیرینه ترافیک البرز باشد.

وی با بیان اینکه اکنون جبهه های مختلف کاری پروژه کمربند شمالی کرج در حال فعالیت است، افزود: شهردار کرج با پشتیبانی شورای اسلامی شهر، قول دادند که این پروژه بزرگ و مهم تا پایان سال مورد بهره برداری قرار گیرد.

استاندار البرز عنوان کرد: شهرداری کرج برای آسایش مردم، این آزادراه ۱۷.۵ کلیومتری را در دستور کار قرار داده که پل عظیمی نیز در آن وجود دارد.

وی گفت: از دکتر نوبخت معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز به نیابت از شهردار و شورای اسلامی شهر کرج برای کمک به پیشرفت این پروژه، قدردانی می کنم.

***بهره برداری از کمربند شمالی کرج تا پایان سال

شهردار کرج نیز در این بازدید ادامه داد: پیشرفت فیزیکی پروژه کمربند شمالی کرج اکنون به ۵۰ درصد رسیده از این رو از استاندار محترم البرز برای حمایت و پشتیبانی در راستای تکمیل پروژه قدردانی می کنم.

کمالی زاده ضمن قدردانی از اعضای شورای پنجم شهر کرج برای حمایت های صورت گرفته، گفت: در تباصر بودجه امسال، تکمیل این پروژه جزو تکالیف ما است.

وی افزود: استاندار محترم البرز هماهنگی لازم را با رییس سازمان برنامه و بودجه کشور جهت تزریق اعتبار دولتی برای تکمیل این پروژه داشتند، که امید است با این اقدام بهره برداری از این پروژه را تا پایان سال داشته باشیم.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

دهیار فرح آباد فردیس بازداشت شد

بازداشت دهیار و یکی از کارکنان دهیاری «فرخ آباد» فردیس به دلیل اتهامات مالی حسین …

سرپرست دانشگاه هشدار داد : فاز سوم کرونا در راه است

دکتر فتحی : کرونا نباید برای مردم یک امر عادی تلقی شود / کرونا همچنان …

اعضای بازداشتی شورای روستا و دهیاری محمودآباد کرج چه کسانی هستند؟

آیین باو ر- جواد یاوری معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج از بازداشت تعدادی از …

دیدگاهتان را بنویسید