خانه / اقتصادی / اولین هتل ۵ ستاره البرز,همچنان در حال ساخت

اولین هتل ۵ ستاره البرز,همچنان در حال ساخت

آیین باور – دی ماه سال ۹۶ بود که یکی از سرمایه‌گذاران داخلی باتوجه به جاذبه های مطرح شده نسبت به گرفتن مجوز ساخت و تسهیلات اولین هتل پنج ستاره البرز با نام «قصر رز» در بلوار جانبازان کرج اقدام کرد. چند باری نیز با تیم خبرنگاران و استاندار برای بازدید رفتیم . با توجه به دسترسی محلی و موقعیت هتل که ابتدای جاده چالوس است برای تهران کرج می تواند فرصت خوب گردشگری و پذیرایی از مهمانان خارجی را ایجاد کند.

سوئیتهایی نیز با طراحی بساز مدرن در حال ساخت بود . امروز در آستانه هفته پایانی ادریبهشت ۹۹ با صرف بیش از هزار میلیارد ریال هزینه شخصی،سازنده پروژه ساخت هتل را پیش برده اما همچنان بعد از گذشت تقریبا دو سال از عمر پروژه، موفق به اخذ وام پنجاه میلیارد تومانی ساخت هتل از بانک ملی نشده است

صبح امروز استاندار البرز دکتر شهبازی در این بازدید از روند تکمیلی پروژه با اشاره به اینکه هتل قصر رز اولین هتل ۵ ستاره در استان البرز است، گفت: این مجموعه در یک فضای بسیار خوب و با استانداردهای ملی ایجاد شده است.

وی ادامه داد: سرمایه گذاری بسیار خوبی انجام شده و جزو مجموعه هایی است که تسریع در بهره برداری آن مورد تاکید ریاست محترم جمهور است. برای رفع موانع تکمیل پروژه مساعدت و همراهی لازم را خواهیم داشت

استاندار گفت: بازدیدی که امروز صورت گرفت، نظارت بر روند تکمیل پروژه بود و پروژه با سرعت در حال پیشرفت است و بسیاری از قسمت های پروژه تکمیل شد.

وی با اشاره به اینکه این هتل می تواند در جذب گردشگران به البرز تاثیر بسزایی داشته باشد، افزود: سرمایه گذار به جد پای کار است و قول داده که این پروژه تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

استاندار البرز: با اقدامی جهادی باید طرح انتقال زندان ها را محقق کنیم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با تاکید بر اینکه عمر مسئولیت ها کوتاه …

جاده هشتگرد_طالقان دی ماه افتتاح می شود

آیین باور – نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: امید دارم که طی تعامل …

تامین ۵۰ ساله گاز البرز با انتقال گاز بوئین زهرا

آیین باور – نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با توجه به عنایت رییس …

دیدگاهتان را بنویسید