خانه / آخرین نوشته / مصوبه شورای شهر فردیس در خصوص برکناری شهردار، غیرقانونی بوده است

مصوبه شورای شهر فردیس در خصوص برکناری شهردار، غیرقانونی بوده است

مشاور عالی استاندار البرز با تاکید بر غیرقانونی بودن مصوبه شورای شهر فردیس در خصوص برکناری شهردار؛ گفت: با توجه به اهمیت موضوع و دستور رسیدگی استاندار البرز به معاون عمرانی و همچنین فرماندار این شهرستان، مصوبه غیر قانونی شورا ابطال شده و بدین ترتیب شهردار به کار خود ادامه داد.
هیربد معصومی با بیان این مطلب اظهار داشت: به منظور ایجاد هماهنگی و تعامل بیشتر شهرداری با شورای اسلامی شهر به شهردار تذکرات لازم در جهت هماهنگی با شورای و فرمانداری و مسئولین نظارتی و قضائی شهرستان داده شد که امیدواریم با این اقدام موجبات رضایتمندی بیشتر شهروندان و تسریع در خدمات عمومی و سرعت در پروژه های عمرانی شهر فراهم شود.
وی افزود: استان البرز با توجه به شرایط خاص خود به لحاظ نزدیکی به پایتخت، مشکلات و تنگناهای اقتصادی حاصل از تحریم های ناجوانمردانه، درگیری با بیماری منحوس کرونا و… بیش از هر زمان دیگری به تعامل و همکاری مسئولان با یکدیگر نیازمند است.
معصومی خاطر نشان کرد: در این راستا تمام تلاش نماینده عالی دولت در استان مبتنی بر ایجاد وحدت رویه و تزریق روحیه تعامل و همدلی میان مسئولان استان است تا مردم بتوانند آرامش خاطر بیشتری داشته باشند.
وی تصریح کرد: پرهیز از تغییرات مدیریتی زود هنگام در دستگاههای اجرائی و نهادهای عمومی غیر دولتی در استان آفت بزرگی است که به خدمات رسانی و اتمام پروژ های عمرانی لطمه وارد و مردم شریف و متدین استان ضربه خواهد زد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

پیام تبریک دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو؛ زادروز استاد موحد؛ عرفان‌پژوه، تاریخ‌نگار و مولوی‌پژوه

حجت الله ایوبی در پیامی با اشاره به جایگاه والای استاد محمدعلی موحد، پیر ‌پاینده …

فقدان تلخ خالق تصاویر طنز، حسن توفیق درگذشت

حسن توفیق» کاریکاتوریست پیشکسوت کشورمان در ۹۵ سالگی درگذشت.  «حسن توفیق» کاریکاتوریست و مدیرمسئول نشریه «توفیق» …

گرمدره نیازمند ایجاد پایگاه اورژانس

دکتر دادخواه شهردار گرمدره: برضرورت ایجاد پایگاه اورژانس تاکید کرد. نشست معاون مرکز فوریتهای پزشکی …

دیدگاهتان را بنویسید