خانه / آخرین نوشته / گرمدره نیازمند ایجاد پایگاه اورژانس

گرمدره نیازمند ایجاد پایگاه اورژانس

دکتر دادخواه شهردار گرمدره: برضرورت ایجاد پایگاه اورژانس تاکید کرد.

نشست معاون مرکز فوریتهای پزشکی و اورژانس استان البرز با شهردار گرمدره ۱۰ خردادماه سال جاری در دفتر شهردار این شهر برگزار شد.

دادخواه شهردار گرمدره در این جلسه ضمن بیان ضرورت احداث پایگاه اورژانس در گرمدره اظهار کرد: باتوجه به موقعیت جغرافیایی شهر گرمدره که با گذر جاده های مواصلاتی مانند اتوبان تهران-کرج، اتوبان شهید همت، جاده مخصوص، ریل راه آهن تهران-تبریز و قطار شهری تهران-کرج و بدلیل عدم وجود بیمارستان یا درمانگاه شبانه روزی در این شهر، ایجاد و راه اندازی مرکز فوریتهای پزشکی ، اورژانس جهت ارائه خدمات فوریتهای پزشکی یکی از ضرورت‌های این شهر است.

وی در ادامه گفت : متاسفانه به دلیل ترافیک آزار دهنده عصرگاهی اتوبان و جاده مخصوص، دسترسی در زمان نیاز به درمانگاه برای شهروندان عملاً میسر نیست.

وی تصریح کرد: باتوجه به توسعه جمعیت روز افزون و رو به رشد گرمدره احداث درمانگاه شبانه روزی و مرکز فوریتهای پزشکی و اورژانس در گرمدره ضروری بوده که حتی در زمان نیاز به امداد جاده ای دسترسی از داخل شهر و ارائه فوریتهای پزشکی به آسیب دیدگان جاده ای سهول الوصول خواهد بود.

گفتنی است معاون مرکز اورژانس پس از مذاکرات لازم به همراه نماینده شهرداری جهت جانمایی احداث پد هلیکوپتر و پایگاه اورژانس از شهر بازدید و کارشناسی لازم را بعمل آوردند.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

گام به گام با قانون (۲): دادخواست

همانطور که در مقاله قبل وعده داده شد در این مبحث درباره دادخواست صحبت خواهیم …

راهکار کاهش وقوع قتل‌های ناموسی : نباید کسی در سکوت بمیرد

آیین باور – رومینا، فاطمه و ریحانه؛ سارینا، زعفران و نازنین امروز و شیدا و …

اینفوگرافیک / روند کرونا در ایران، از ۱۳ خرداد تا ۱۳ تیر

طبق اعلام وزارت بهداشت، ویروس کرونا تا ظهر جمعه (۱۳ تیر ۹۹) ۲۳۵ هزار و۴۲۹ …

دیدگاهتان را بنویسید