خانه / آخرین نوشته / ایجاد نمایشگاه دائمی صنایع دستی استان البرز در دستور کار است

ایجاد نمایشگاه دائمی صنایع دستی استان البرز در دستور کار است

استاندار البرز دستور پیگیری لازم جهت ایجاد نمایشگاه دائمی صنایع دستی در کاروانسرای شاه عباسی را صادر کرد و گفت: ائتلاف ملی برای ایجاد بسترهای آرامش، رفاه و رضایتمندی مردم شکل گرفته است . با تمام توان از فعالان صنایع دستی استان حمایت می کنم.

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طبق سخنان رییس جمهوری محترم ائتلاف ملی برای ایجاد بسترهای آرامش، رضایتمندی و رفاه مردم شکل گرفته است و در این راستا در البرز نیز به تبعیت از الگوی ملی برنامه محور اقدام خواهیم کرد.
شهبازی در بازدید از نمایشگاه صنایع دستی در کاروانسرای شاه عباسی کرج که روز شنبه صورت گرفت، با بیان اینکه طی هفته صنایع دستی از دو نمایشگاه صنایع دستی استان دیدن کردیم، افزود: در این راستا بخش خصوصی فعالیت چشمگیری داشته و دریایی از هنر بانوان را به نمایش گذاشتند.
وی با اشاره به اینکه در کاروانسرای شاه عباسی نیز جوانان و بانوان بسیار حضور فعال و پرشوری داشتند، ادامه داد: در کنار برنامه ریزی برای حفظ و حراست از بناهای تاریخی استان به صورت هدفمند در نظر داریم از صنایع دستی و فعالان این عرصه حمایت ویژه ای داشته باشیم.
شهبازی گفت: درصدد هستیم که نمایشگاه دائمی صنایع دستی استان را راه اندازی کنیم تا مکان آبرومندی در شان هنرمندان البرزی ایجاد شود.
وی افزود: با کارهایی که در حوزه های مختلف مشاهده شد می توان این ادعا را داشت که البرز در تولیدات صنایع دستی حرف های بسیاری برای گفتن دارد.
استاندار البرز اضافه کرد: براساس اهداف اقتصاد مقاومتی و بسترسازی برای تولیدات داخلی و حمایت از تولیدکنندگان بویژه در حوزه صنایع دستی علاوه بر ارز آوری ، اشتغالزایی و کارآفرینی بسیاری نیز همراه دارد.
وی گفت: در این حوزه حمایت ویژه ای از هنرمندان خواهیم داشت و ماموریت ساماندهی و ایجاد بسترهای حمایتی نیز به معاون اقتصادی استانداری داده شد تا حاصل ارزشمند دستان هنرمند البرزی ها در کشور و دنیا عرضه شود.
شهبازی افزود: طبق سخنان رییس جمهوری محترم ائتلاف ملی برای ایجاد بسترهای آرامش، رضایتمندی و رفاه مردم شکل گرفته است و در این راستا در البرز نیز به تبعیت از الگوی ملی برنامه محور اقدام خواهیم کرد.
در این بازدید هنرمندان و تولیدکنندگان صنایع دستی طی نامه ای از استاندار البرز دائمی شدن نمایشگاه صنایع دستی در کاروانسرای شاه عباسی را درخواست کردند و استاندار نیز دستور پیگیری ویژه در این خصوص را صادر کرد که مورد قدردانی و تشویق حضار قرار گرفت.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

۲۵ هزار ویلای غیرمجاز در ساوجبلاغ

آزادسازی ۱۶۰ هکتار از اراضی تغییر کاربری یافته چهارباغ/ وجود ۲۵ هزار ویلای غیرمجاز در …

هر ثانیه ۱۰۰۰ لیتر آب شرب شهروندان کرج، صرف فضای سبز می شود

رئیس کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای شهر کرج گفت: با وجود محدودیت منابع آبی، …

افزایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه تاکسی در کرج

آیین باور_ یکی از دغدغه های مسافرین درون شهری در زمان شیوع کرونا تعداد سرنشینان …

دیدگاهتان را بنویسید