خانه / آخرین نوشته / فردیسی ها صاحب بیمارستان می شوند

فردیسی ها صاحب بیمارستان می شوند

استاندار البرزگفت: تکمیل بیمارستان فردیس تا پایان سال ۹۹ زمان خواهد برد . امور شهرستان های البرز همواره در دستور برنامه است

نماینده عالی دولت افزود: ساخت تنها بیمارستان فردیس که از ابتدای کار دولت تدبیر و امید آغاز شد و انتظار می رود که راه اندازی آن نیز طبق وعده رییس دانشگاه علوم پزشکی تا پایان سال محقق شود.

شهبازی روز یکشنبه در محل فرمانداری فردیس در جلسه ای متشکل از فرماندار، امام جمعه فردیس و جمعی از مدیران استان، با اشاره به اینکه بازدیدهای میدانی از روند امور شهرستان ها همواره در دستور برنامه است، افزود: در این نشست موضوعات مربوط به تخصیص و کیفیت آب و همچنین احداث بیمارستان بررسی شد.
وی ادامه داد: اختصاص افزایش سهم حق آبه استان از محل سدهای امیرکبیر و طالقان نیز در دستور کار است و همچنین تصفیه خانه و مخزن جدید آب در شهرک جهان نما که مقرر شد فرماندار فردیس طی گفتگویی با سردار اسلامی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در این راستا تصمیم گیری کنند.
شهبازی با بیان اینکه فردیس فاقد تخت بیمارستانی است، گفت: ساخت تنها بیمارستان فردیس که از ابتدای کار دولت تدبیر و امید آغاز شد و انتظار می رود که راه اندازی آن نیز طبق وعده رییس دانشگاه علوم پزشکی تا پایان سال محقق شود.
وی با اشاره به اینکه اکنون اعتبارات ملی نیز برای تکمیل بیمارستان فردیس جذب شده، افزود: این امکان مهم یک مطالبه جدی مردمی است که باید در اسرع وقت به سرانجام برسد.
استاندار البرز اضافه کرد: استقرار ادارات و سازمان های دولتی و خدمات رسان مانند آموزش و پرورش، اوقاف و امور خیریه و امور مالیاتی نیز از جمله مطالبات مردمی است که طی هماهنگی های لازم باید نسبت به تحقق آن اقدام شود.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

کتاب‌‌ الکترونیکی کرونا به روایت سینما منتشر شد

آیین باور – کتاب‌‌ الکترونیکی کرونا به روایت سینما در قالب Epub3 منشر شد بخش …

اعمال محدودیت ها در البرز یک هفته دیگر تمدید شد

آیین باور_ کلانشهر کرج در زمره ۴۳ شهر دارای وضعیت حاد و قرمز شیوع کرونا …

اراضی چمن مهرشهر مصوبه گردشگری گرفت

آیین باور_خزانه دار و رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای اسلامی شهر …

دیدگاهتان را بنویسید