خانه / اقتصادی / البرز در حوزه های مواد غذایی، دارو و قطعات خودرو در کشور صاحب نام است

البرز در حوزه های مواد غذایی، دارو و قطعات خودرو در کشور صاحب نام است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: بازدیدهای میدانی و مستمر از واحدهای تولیدی و صنعتی و احصا مشکلات و موانع و اتخاذ تدابیر لازم برای حل آنها، نمود بارز همراهی دولت برای شکوفایی بخش خصوصی در کشور است.
شهبازی در بازدید از چند واحد تولیدی بزرگ کشور مستقر در البرز با اشاره به اینکه این واحدها از برندهای مطرح ملی هستند، افزود: این واحدها در کشور جایگاه ویژه ای در ارز آوری و صادرات دارند.
وی ادامه داد: یکی از ماموریت های مهم محوله از سوی رییس جمهور محترم به استانداران در سال جهش تولید طبق منویات مقام معظم رهبری، همراهی، همگامی و هم افزایی با مدیران و سرمایه گذاران در بخش صنعت و تولید کشور جهت تسهیل و رفع موانع است.
شهبازی گفت: البرز در حوزه تولید مواد غذایی، دارو و قطعه سازی دارای زیرساخت های محکمی دارد و بستر لازم برای فعالیت آنها فراهم است.
وی افزود: همچنین این استان مامن بسیار خوبی برای فعالیت شرکت های دانش بنیان است و در این راستا نیز حرف های بسیاری برای گفتن داریم.
استاندار البرز اضافه کرد: بازدیدهای میدانی و مستمر از واحدهای تولیدی و صنعتی و احصا مشکلات و موانع و اتخاذ تدابیر لازم برای حل آنها، نمود بارز همراهی دولت برای شکوفایی بخش خصوصی در کشور است.
وی گفت: در شرایطی که استکبار جهانی اقتصاد کشور را نشانه گرفته دولت و بخش خصوصی دست در دست هم داده اند و چرخ های اقتصاد را پرسرعت تر به حرکت در آورده اند.
استاندار البرز مشوق و پشتیبان تولیدکنندگان است
مدیرعامل یکی از شرکت های تولید موادغذایی در البرز گفت: از استاندار پرتلاش، جوان و متعهد استان که مشوق و پشتیبان تولیدکنندگان در البرز است کمال قدردانی را دارم.
محمدعلیزاده افزود: در این واحد ۲۱۰ نفر فعال هستند و صادرات به کشورهای آسیایی نیز داریم و امیدواریم با همکاری مسئولان معضلات صادرات حل شود و بتوانیم در این راستا فعال تر باشیم.

با حمایت های مل یو استاندار البرز در تولید قطعات پتروشیمی به خودکفایی رسیدیم
مدیرعامل یک شرکت تولید قطعات پتروشیمی نیز در ادامه گفت: بازدید استاندار بسیار ارزشمند و مغتنم بود چراکه مشکلات را مطرح کردیم و راهنمایی های لازم را نیز گرفتیم.
فرج پور افزود: این واحد با حمایت مسئولان ملی و استاندار محترم البرز توانسته کشور را از نظر پمپ های نفت و گاز و پتروشیمی به خودکفایی برساند.
وی با بیان اینکه ۴۰۰ نیروی کار در این مجموعه فعال هستند، ادامه داد: این تکنولوژی بومی شده و هیچ کشوری نمی تواند ما را از این جهت تحت فشار تحریم بگذارد.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

دومین سالروز ثبت میراث جهانی منظر باستان‌شناسی ساسانی فارس

۱۶تیرماه ۱۳۹۷ منظر باستان‌شناسی ساسانی فارس در چهل‌و‌دومین کنفرانس میراث جهانی یونسکو با شماره ۱۵۶۸ …

دفاتر ازدواج موظف به ثبت شروط ضمن عقد همزمان با واقعه ازدواج شدند

هنگام تنظیم و ثبت واقعه ازدواج در صورت درخواست زوجین، نسبت به درج سایر شروط …

نحوه اجرای طرح تردد زوج و فرد کرج در حال بررسی است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: اجرای طرح زوج و فرد خودروها به دستور …

دیدگاهتان را بنویسید