خانه / آخرین نوشته / رئیس شورای شهر کرج: صاحبان تریبون فارغ از گروه گرایی به مردم گزارش بدهند

رئیس شورای شهر کرج: صاحبان تریبون فارغ از گروه گرایی به مردم گزارش بدهند

رئیس شورای اسلامی شهر کرج از شجاعت، امیدواری دادن به مردم، مجاهدت و انقلابی گرایی به عنوان شاخصه های مدیران در گام دوم انقلاب یاد کرد و گفت: مدیرانی که قدرت ریسک پذیری و شهامت تصمیم گیری ندارند، به نفع افراد لایق از صحنه خدمت کنار بروند.

اکبر سلیم نژاد صبح امروز شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ در مراسم افتتاح تقاطع غیرهمسطح یادگار امام (ره) با بیان اینکه صاحبان تریبون ها در شهر به دور از گروه گرایی مردم را در جریان اقدامات انجام شده بگذارند، اظهار داشت: درآمدزایی و تعریف پروژه های عمرانی در شرایط تحریم و تورم کار سختی است و چنانچه مردم را از خدماتی که به آنها ارائه می شود، آگاه سازیم، توطئه های دشمنان برای ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان را خنثی می سازیم.

وی افزود: از حمایت های استاندار محترم برای پیشبرد پروژه های عمرانی به ویژه پروژه های قطار شهری و بزرگراه شمالی قدردانی می کنم و با تصویب و تخصیص اعتبار ۵ هزار میلیارد ریالی از سوی دولت شاهد اتصال قطعه دوم اتوبان همت به بزرگراه سردار سلیمانی و ایجاد یک کمربندی با استاندارد آزادراهی برای تردد مسافرین استانهای غربی و شرقی خواهیم بود.

این مسئول ادامه داد: گرچه بنده به انتقاد تریبونی اعتقادی ندارم لکن اکیداً به استفاده از مدیران شجاع و انقلابی تاکید دارم، اینکه برخی مدیران شهری به دنبال شیک پوشی و دیر آمدن و زود رفتن باشند، چاره نیست و اکنون که بنای کارهای بزرگی را گذاشته ایم، مدیران باید لباس کار به تن کنند و به میدان خدمت قدم بگذارند. اگر کسی در خود احساس ریسک پذیری و شهامت نمی کند، کناره گیری نماید.

به گفته سلیم نژاد، در حال حاضر شاهد اجرای نهضت آسفالت و ساماندهی معابر اصلی و فرعی هستیم که عملیات گسترده عمرانی با هزینه کرد میلیاردها تومان اعتبار را شامل می شود، این کارها در کنار افتتاح پروژه های عمرانی در روزهای شنبه هر هفته اقدامات ارزشمندی است که باید در راستای ایجاد امیدواری در جامعه به اطلاع افکار عمومی رسانده شود.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

دومین سالروز ثبت میراث جهانی منظر باستان‌شناسی ساسانی فارس

۱۶تیرماه ۱۳۹۷ منظر باستان‌شناسی ساسانی فارس در چهل‌و‌دومین کنفرانس میراث جهانی یونسکو با شماره ۱۵۶۸ …

طرح نظارت بر اجرای محدودیت های کرونایی در کرج اجرا می شود

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج با اعلام اینکه روزانه روند اجرای طرح نظارت …

دفاتر ازدواج موظف به ثبت شروط ضمن عقد همزمان با واقعه ازدواج شدند

هنگام تنظیم و ثبت واقعه ازدواج در صورت درخواست زوجین، نسبت به درج سایر شروط …

دیدگاهتان را بنویسید