خانه / آخرین نوشته / کشف ۴۵۸ کیلوگرم تریاک در یک عملیات مشترک

کشف ۴۵۸ کیلوگرم تریاک در یک عملیات مشترک

فرمانده انتظامی استان از کشف ۴۵۸ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و کرمان و دستگیری ۲ نفر در این رابطه خبر داد.

سردار “عباسعلی محمدیان” در تشریح این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد، فردی در امر خرید و فروش مواد مخدر فعالیت دارد و به تازگی مقدار قابل توجهی تریاک از قاچاقچیان خریداری کرده و به وسیله یک خودرو نیسان وانت در پوشش انتقال کاه و علوفه در حال انتقال آن به استان های مرکزی کشور است.

سردار محمدیان اظهار داشت: بلافاصله برای جلوگیری از پخش شدن مواد مخدر در استان های مسیر، موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اطلاع داده شد و اکیپی از ماموران با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محورهای مواصلاتی منتهی به کرمان اعزام شده و به صورت نامحسوس اقدام به رصد و پایش خودروهای عبوری کردند که در نهایت خودرو نیسان وانت به همراه یک دستگاه خودرو پژو پارس که به عنوان اسکورت، خودرو مواد مخدر را همراهی می کرد در محور ورودی شهرستان “کهنوج” مورد شناسایی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در ادامه با تعقیب و مراقبت خودرو حامل مواد مخدر، متهمان متوجه حضور ماموران شده و با سرعت زیاد اقدام به فرار کردند که در نهایت ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح ۲۰ گلوله به سمت خودروهای متهمان شلیک کرده و هر ۲ آن ها را متوقف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری ۲ نفر در این عملیات پلیسی، افزود: در بازرسی از خودرو نیسان وانت متهمان ۴۵۸ کیلوگرم تریاک کشف شد که به همراه متهمان تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از فعالیت سوداگران مرگ یکی از اولویت های اصلی پلیس است.#

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

دومین سالروز ثبت میراث جهانی منظر باستان‌شناسی ساسانی فارس

۱۶تیرماه ۱۳۹۷ منظر باستان‌شناسی ساسانی فارس در چهل‌و‌دومین کنفرانس میراث جهانی یونسکو با شماره ۱۵۶۸ …

طرح نظارت بر اجرای محدودیت های کرونایی در کرج اجرا می شود

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج با اعلام اینکه روزانه روند اجرای طرح نظارت …

دفاتر ازدواج موظف به ثبت شروط ضمن عقد همزمان با واقعه ازدواج شدند

هنگام تنظیم و ثبت واقعه ازدواج در صورت درخواست زوجین، نسبت به درج سایر شروط …

دیدگاهتان را بنویسید