خانه / آخرین نوشته / جوانمردان ایران زمین (البرز) را حمایت کنیم

جوانمردان ایران زمین (البرز) را حمایت کنیم

برنامه پرطرفدار عصر جدید شب گذشته ۲۱ تیر ۹۹ صحنه ای بود برای نمایش اقتدار ورزش ملی و فرهنگ پهلوانی . ورزشی که به نام ایران ثبت است و جزو آثار معنوی این سرزمین فهرست شده است.

ورزشی به قدمت آیین مهر و سرنوشتی پر از فراز و نشیب که این روز ها به خاطر علاقه بانوان و موافقتها و مخالفت های برخی ورزشکاران مرد، بر سرزبانهای ایرانیان داخل و خارج کشور افتاده است.

این بار، اینجا، نام استان و نام ورزش پهلوانی در عرصه رقابتی شایسته و ارزشمند؛ ” جنسیت” جایی ندارد و بانوان ورزشکار پهلوانی نیز رای خود را به این جوانمردان خواهند داد.

اینجا همان نقطه مشترکی است که بانوان و مردان ورزشکار و ورزش دوست در سراسر ایران زمین می توانند عشق و ارادت خود را به فرهنگ کهن ایرانی نشان دهند.

در روبیکا رای بدهیم

تیم جوانمردان ایران متشکل از ورزشکاران البرز و ایران با عنوان تیم البرز، با حضور چهره های جهانی و نام آور چون مرشداستاد مهدی تمولی ، مرشد مصطفی راویگر ،مرشد عبدالرضا رشیدزاده ،مرشد ابوالفضل نبوی و ورزشکارانی طلایی و نام آور چون علی جلیجو، محمد صادق تدین، مصطفی واحدی ، امید سلیمی، محمد مهدی شوندی، و بسیاری دیگر در قد و قواره های ارزش های این ورزش و توانمندی های خودشان ظاهر شده و نه تنها افتخار و سربلندی استان البرز که در شان نام ایران است .

در برنامه دیشب این تیم با ۴ چراغ سفید و تمجید و تحسینن هر چهار داور و حاضرین به مرحله فینال شب راه یافت و به رای مردمی رفت . اینجا ما هستیم که باید در گود ظاهر شده و پهلوانان خود را حمایت کنیم .و برای انتخابشان رای بدهیم . با نصب روبیکا می توانید به ین گروه فاخر و شایسته رای بدهید

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

کتاب‌‌ الکترونیکی کرونا به روایت سینما منتشر شد

آیین باور – کتاب‌‌ الکترونیکی کرونا به روایت سینما در قالب Epub3 منشر شد بخش …

اعمال محدودیت ها در البرز یک هفته دیگر تمدید شد

آیین باور_ کلانشهر کرج در زمره ۴۳ شهر دارای وضعیت حاد و قرمز شیوع کرونا …

اراضی چمن مهرشهر مصوبه گردشگری گرفت

آیین باور_خزانه دار و رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای اسلامی شهر …

دیدگاهتان را بنویسید