خانه / آخرین نوشته / تقدیر معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی کشور از استاندار البرز

تقدیر معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی کشور از استاندار البرز

معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی کشور با ارسال لوحی توسط زارعان دستیار ویژه خود به پاس تلاش برای پیشبرد پروژه های صنعت هسته ای در استان از استاندار البرز تقدیر کرد.
در متن این لوح از سوی علی اکبر صالحی آمده است:
جناب آقای دکتر عزیزاله شهبازی
استاندار محترم البرز
اگر امروز مدیران و تلاشگران صنعت هسته ای کشور با عزمی استوار و خلل ناپذیر پای در میدان مجاهدت علمی نهاده و در پرتو اراده ملی و انسجام اسلامی، برگ زرین دیگری به کارنامه پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می افزایند، بر ناظران آگاه و صاحب بصیرت، آشکار و هویداست که این دستاوردها، مرهون همکاری های افرادی از خود گذشته است که بی نام و نشان زمینه حضور قدرتمند فرزندان این مرز و بوم را در این کارزار جهانی فراهم نموده اند.
از این رو بر خود لازم می دانم به پاس تلاش های مجدانه و بی شائبه جنابعالی در خصوص همکاری در پیشبرد پروژه های صنعت هسته ای در استان البرز تقدیر و تشکر نمایم.
امید است در پرتو الطاف الهی، بیش از پیش در مسیر خدمت رسانی به میهن عزیز اسلامی توفیق یافته و با تلاش و همت مضاعف در راه تحقق اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر حسنات کارنامه خدمات خود بیفزایید.
دوام سلامتی و مزید سرفرازی و بهروزی جنابعالی و همکاران گرامی را در سایه عنایات و توجهات حضرت ولی عصر (عج) و زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه یگانه هستی بخش مسئلت می نمایم.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

کتاب‌‌ الکترونیکی کرونا به روایت سینما منتشر شد

آیین باور – کتاب‌‌ الکترونیکی کرونا به روایت سینما در قالب Epub3 منشر شد بخش …

اعمال محدودیت ها در البرز یک هفته دیگر تمدید شد

آیین باور_ کلانشهر کرج در زمره ۴۳ شهر دارای وضعیت حاد و قرمز شیوع کرونا …

اراضی چمن مهرشهر مصوبه گردشگری گرفت

آیین باور_خزانه دار و رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای اسلامی شهر …

دیدگاهتان را بنویسید