خانه / آخرین نوشته / رئیس شورای شهرخبر داد: اهداء ۴۰ سری جهیزیه

رئیس شورای شهرخبر داد: اهداء ۴۰ سری جهیزیه


رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: آرامش زندگی در دستگیری از نیازمندان است که اجر آن نزد خداوند برای همیشه محفوظ خواهد ماند.
اکبر سلیم نژاد در آیین اهداء ۴۰ سری جهیزیه به نوعروسان بی بضاعت که به همت مرکز نیکوکاری شهدای بسیج شهرداری کرج و کمیته امداد امام خمینی (ره) تهیه شده بود، اظهارداشت: نجام امور خیریه کاری سخت، و نیازمند صبر و شکیبایی است که امیدواریم دستگیری از نیازمندان و انجام امور خیریه در میان مردم نهادینه شود ، کاری الهی که اجر آن نزد خداوند متعال برای همیشه محفوظ خواهد بود.
رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه نیکوکاران و خیرین با وجود شرایط شیوع ویروس کرونا نیازمندان را فراموش نکرده اند، افزود: مواسات و همدلی مؤمنانه فقط مختص ایام خاصی در سال نباشد بلکه در طول سال باید دغدغه ذهنی ما باشد.
سلیم نژاد با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت همگان در برگزاری باشکوه رزمایش سراسری مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه بیان کرد: در ایام بیماری کرونا باید بیش از پیش به فکر رسیدگی به وضعیت معیشتی فقرا و نیازمندان و مستضعفان باشیم اما این به آن معنا نیست که فکر کنیم اگر به یک سری از فقرا کمک کردیم، وظیفه مان را به شکل کامل انجام داده ایم، بلکه باید همواره رفع نیاز از همنوع و همسایه و همشهری و قوم و خویش، دغدغه ذهنی ما باشد و در کمک به دیگران از هیچ تلاشی، فروگذار نکنیم.

درباره‌ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

همچنین ببینید

رئیس علوم پزشکی البرزخبر داد : آخرین وضعیت کووید ۱۹ در استان

از دیروز تا امروز ۱۵ مرداد – ۸۱ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز …

احیای باغ سلطنتی و مرمت اشیای باستانی، تفاهم نامه میراث و پردیس کرج امضا شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز گفت: «مشاوره و همکاری کارشناسی مهندسی آب و …

ملک فالیز کرج،احیا گر رشته‌های منسوخ‌ شده صنایع‌دستی

معاون صنایع‌دستی البرز گفت: «برنامه‌ریزی لازم برای احیای رشته‌های منسوخ‌شده صنایع‌دستی به همراه آموزش همگانی …

دیدگاهتان را بنویسید