???????? ???????????? ?????????? ???????? ???????? ????????????
خانه / آخرین نوشته / آجرلو: مراکز استانی حوزه هنری باید برندسازی کنند

آجرلو: مراکز استانی حوزه هنری باید برندسازی کنند

اسماعیل آجرلو رئیس حوزه هنری استان البرز گفت: هر استان باید برند هنری و فرهنگی خود را در سطح ملی تعیین و روی آن تلاش و خود را با آن توانایی معرفی کند.

آجرلو با تأکید بر شناسایی ظرفیت‌‌ها و توانمندی‌های ملی هر استان افزود: استان‌ها به‌صورت تخصصی متناسب با توانایی‌های استانی خود فعالیت فرهنگی و هنری کرده و آمادگی خود را در اجرای آن اعلام کنند.

رئیس حوزه هنری استان البرز مطرح کرد: به‌عنوان مثال استان کردستان در دف‌نوازی قدرتمند است و حوزه هنری این استان را با دف‌نوازی‌اش می‌شناسند.

وی ادامه داد: پس هر استان باید برند هنری و فرهنگی خود را در سطح ملی تعیین و روی آن تلاش کند و خود را با آن توانایی معرفی کند.

آجرلو بیان کرد: به این ترتیب هر استان می‌تواند به مرجعی در موضوعات و عرصه‌های گوناگونی فرهنگی و هنری کشور به صورت اختصاصی تبدیل شود.

وی با تأکید بر کشف ظرفیت‌های هر استان در برندسازی خود گفت: هر استان باید برای برندسازی استان خود جذب بودجه داشته باشد و منابع لازم خود را تأمین کند. این کار باید علاوه بر کمک‌هایی باشد که از ستاد مرکزی حوزه هنری می‌گیرد.

آجرلو برای بیان بهتر و واضح‌تر از برندسازی و اهمیت وجود آن برای مراکز استانی حوزه هنری، مباحثی از جمله مفهوم‌شناسی برندینگ، فرآیند برندسازی، دلایل برندسازی، مشتریان و مخاطبان کم‌هزینه و دبیرخانه هنری ایران آینده را بیان کرد و افزود: برندینگ به زبان ساده این است که شما قرار است «ذهنیت» مردم را نسبت به محصول با برندتان به شکل خاصی دربیاورید، خاص شوید و بنا به دلایلی افرادی، خاص یا عام، به سمت شما بیایند.

درباره ی فریبا کلاهی

روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری آیین باور

مطلب پیشنهادی

نوروزگاه ۱۴۰۰ در کاخ مروارید برگزار می شود

آیین باور – «در‌صدد تدارک و بر‌نامه‌ریز‌ی برای بر‌گزار‌ی ۴ نو‌روز‌گاه در البرز هستیم که …

تکلیف سفرهای نوروزی مشخص شد پروتکل‌های سختگیرانه برای شهرهای زرد و آبی

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن تشریح آخرین وضعیت بیماری کرونا در کشور و …

سند توسعه ملی و آمایش البرز تدوین شد

نماینده عالی دولت در استان البرزدر جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که روز …

دیدگاهتان را بنویسید